Jump to content

среща


lorddredbg

Recommended Posts

  • Отговори 139
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • jaredharet

    13

  • Велин

    12

  • Влади

    11

  • NetworkPro

    11

аз съм от несебър може да взема някой по пътя от бургас сливен и ямбол са ми по път . иначе стара загора е добре нали сме кадри на Джон Атаносов там . ако някои местен там не намери нещо може да звънна някои телефон тук там имам мн познати в стз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаиде догодина ще я направим на пампорово

Има аз съм от Чепеларе, златоградски ...

Иначе и на мен ми е малко далечко ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

утре съм на Пампорово на семинарче :)

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само уточнявате града и колко човека ще сме и за стара загора може да се опитам да уредя нещо, а иначе не мисля че разстоянието би било проблем невиждам защо се оправдавате все пак нали всички тук изкарваме пари от цялата тази работа и мисля че 30 мах 40 лв транспортни разходи не са кой зане колко много и то при положение че се пътува сам. Е ако вече някой от нас е твърде на вътре и няма свободно време е друг въпрос, въпреки че все още не е дошъл сезонът на работата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо съм - За!Стига да се впадне с някой от дупките ми във времето който са мн малко :(

Варна, Николай Колев - InnovaTek BG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от модераторите ще направи ли анкета в кой град да се проведе срещата примерно Пловдив, Стара Загора, София

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен тази анкета.. може да се направи и такава да се види от кои градове са повечето от колегите или от кои части на България ::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, идеята е добра. Особено ми допада за Пампорово, тъй като ще мога да дойда направо от пистите. Иначе, ако решите за Пловдив, то с радост ще съм домакин - вила, офиси, семинарни зали....квото кажете, пък и техника ще докарам каквато решим. Само да не ме карате да я подкарвам - не мога  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Ехе, че то има ли сняг още :) . Тая зима беше много зле , аз дори не се и пробвах да карам.

На мен ми допада идеята за Пловдив , малко по близо ми е . Мога да взема хора от Самоков, т. п пътя де .

Сега ще пусне една анкета за кой град да бъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Ако някой има в предвид друг град ,да казва да го добавя. Следващата стъпка е да уточним и времето .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.