Jump to content

Recommended Posts

SS7

БТК има нови ОУ за АДСЛ. Вече може да спрете телефона си, ако не го ползвате и да продължите да имате АДСЛ.

Велин

сетили са се .. :) остана ся и да пускат нови абонати без телефон

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Най после, че плащам 8 телефонни поста >:( заради ADSL те.. Дано да си оправят и линиите за да си покриват 12 те мегабита а не каквото дойде..

111111

Най после, че плащам 8 телефонни поста >:( заради ADSL те.. Дано да си оправят и линиите за да си покриват 12 те мегабита а не каквото дойде..

Варна има отвратна преносна телефонна мрежа

незнам как е в Шумен но 2 адсл-а направиха там

24мбпс права линия

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

При мен повечето са на макс 5Meгабита!Да не говорим как се променя...

п.п. малките градове и аз съм забелязал че са по-добре :) Но тука има няколко квартала къде то прави по 1,6 мегабайта от замунда примерно... но това са много редки случай :(

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Младост, модеми те са ZTE 831A II и 2 HUAWEI ADSL MT882BG.Не са точно на един адрес но са близичко :)

Велин

пишат хората цената на интернета от 25 става 31 лв., то все едно ти си включват и такса за телефон.

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Аз питам за Шумен. ADSLите опитайте да пускате на адрес - баш до DSLAMа на БТК и после мятайте с MikroTik-и до където ви трябва, на superchannel честотите, да не ви се бъркат много-много разни шумове.

Тая схема я мислех ама не от шумен ами от центъра но няма смисъл.... в най скоро време ще им върна модемите в една торбичка да си ги заврат където пойскат! :)

NetworkPro

Да пишем писмо до шефа на ADSLите да увеличат устройствата и капацитетите. Трябва поне да му обърнат сериозно внимание, понеже сме професионалисти в областта. Може да предвидят нещо за близко бъдеще.

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

XAaxxxa абсурд!Аз лично съм говорил с поне 20 тия от който зависи дето се вика... и ми дигаха рамене и ми се пулеха и толкова.. щяло да стане скоро!? ДА ама НЕ от 3 години ги тормозя за тия линии и не само аз ами о6те 10 тина мой хора дето и при тях е същото..  и НИЩО.Те нямат УПС и на базовите станции и сервери в клона им в трошево където съм закачен аз пък ти за скорости да дигат направо се подиграват с нас вече, а преди нета им беше еталон за стабилност и качество..Спомням си първите 1-2 години не е спирал за миг просто перфектен по всяко време ама от 2 рата год насам са ......  >:(

NetworkPro

Да ги осъдим :) :) :)

¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Аз лично нямам интерес да ги съдя или да си губя времето просто ще им вземамм клиентите малко по малко а тия които са нови ще им земам парички за настройки и инсталация както до сега :)