Jump to content

Безжично ИП Видеонаблюдение


saltik

Recommended Posts

тенчери фреззи и сякакви уреди за канализиране колкото искаш SS7 беше писал и за по коаксиал с етернет върху ел жицата

Добре почти ме разубедихте.. сега трябва да търся фирма за оптиката да видим какво ще предложат какви варианти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 years later...
  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • saltik

    16

  • 111111

    11

  • syscom

    5

  • danielskiii

    2

Да актуализирам малко темата.. Значи изградих си напълно безжична система за видеонаблюдение  и е доста ефективна.. Имам пълна свобода да си монтирам камера там където имам ел. захранване.. Купих си сървър в който мога да съхраня записите от камерите но е излишно , след като имат слот за памет карти и е напълно достатъчно за запис в порядъка от 2 седмици до 2 месеца според зависи от качеството на записа.. Благодаря ви че ми дадохте насока !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като оборудване съм купил IP камери Hikvision 2mp + памет карта 128гб.. Монтирах вкъщи Ubiquiti Rocket m2 + Ubiquiti 120 Degree 2.4GHz MIMO 15dBi и всяка камера свързах с Nanostation loco m2.. Остана само да монтирам PTZ IP camera пак на Hikvision 4mp + 128гб , след като все още не съм му намерил мястото.. Купих сървър QNAP за домашната си мрежа, която също може да се зададе място за съхранение, но засега не виждам смисъл... Цялата система управлявам от телефона с приложение и локално пак с програма на hikvision.. Безжичната система е много гъвкава нужно е само ел. захранване и видимост към главната антена и където имам камера имам и интернет..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, master написа:

Защо на 2.4Ghz?

Ами първоначално бях купил 2 наностейшъна на 2.4Ghz за споделяне на интернет към базата и за да мога да ги използвам и тях така реших.. В началото съм на селото и ефира е чист досега проблеми нямам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

преди 20 минути, kmeta написа:

@ saltik

Каква е тази рекламна кампания?

Нямам  за цел да рекламирам нищо просто споделям какво съм постигнал, което може да е в полза на някой друг в моето положение нещо нередно ли има ?

Редактирано от saltik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, saltik написа:

Ами първоначално бях купил 2 наностейшъна на 2.4Ghz за споделяне на интернет към базата и за да мога да ги използвам и тях така реших.. В началото съм на селото и ефира е чист досега проблеми нямам...

Разбирам.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.