Jump to content

Правила за форума


Recommended Posts

  • Администратор

най-вероятна причина като гледам заради постовете на "шльокавица"  .

:) май си познал,  колегата му е писал" Моля опитай се да пишеш на кирилица че забелязвам твои постове на  латиница"

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 41
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • Велин

    13

  • 111111

    8

  • Влади

    6

  • ¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

    5

ами ако е това, ще трябва да си слагам кирилица на един от компютрите, които ползвам - той е с линукс и там немам грам кириличка :-D... ами сега! или няма да пиша от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

ами ако е това, ще трябва да си слагам кирилица на един от компютрите, които ползвам - той е с линукс и там немам грам кириличка :-D... ами сега! или няма да пиша от него.

уж сме хора с акъл ама това е лаическо изказване 

дай да не го повтаряш че е за смях

нищо лично

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

ами ако е това, ще трябва да си слагам кирилица на един от компютрите, които ползвам - той е с линукс и там немам грам кириличка :-D... ами сега! или няма да пиша от него.

Не знам какъв Линукс ползваш,но повечето дистрибуции си имат вградена кирилица

прилагам скриин.

Кажи каква дистрибуция ползваш да ти помогна да го кирилизираме

Аз ползвам 2 различни дистрибуции

Имам Slackware  и Убунту

И на 2-те си имаше кирилица

post-20-130900726646_thumb.jpg

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уж сме хора с акъл ама това е лаическо изказване

дай да не го повтаряш че е за смях

нищо лично

Не знам какъв Линукс ползваш,но повечето дистрибуции си имат вградена кирилица

прилагам скриин.

Кажи каква дистрибуция ползваш да ти помогна да го кирилизираме

Аз ползвам 2 различни дистрибуции

Имам Slackware  и Убунту

И на 2-те си имаше кирилица

благодаря за загрижеността. но нямах предвид, че НЕ МОГА, а че НЕ ИСКАМ да си кирилизирам компа.

искам да кажа още нещо за форума. ще го напиша НА КИРИЛИЦА, за да не ги дразни господата, мразещи шльокавицата.

1. това е последния ми пост във форума.

2. форумът ви е интересен, но безполезен.

# трима многознайковци наричащи себе си разбирачи се опитват да затапят всичко живо, вместо с нещо да помогнат на хората. има разбира се конструктивни отговори, но като цяло конструктивността не е основният тон на форума, а според мен би трябвало да е така.

#само защото може "да пише и брише" човекът дава винаги меродавни отговори и забележки. това е все едно който по-силно може да вика - той да е правият. или предимството на всички кръстовища да има по-големият автомобил.

само защото си администратор може да обиждаш хората. извинявайте, но много от нас (тука включвам и администратори) има още какво да научат. не да ми предлагат частни уроци по кирилици в линукс, и то на хора, които имат повече опит с линукс, отколкото те с дишане на въздух.

не искам да остане някой с убеждението, че съм обиден от настоящия пост.

колеги, които по професия говорят с клиенти знаят, че това не би трябвало да е проблем. донякъде професията ми е да се карам с клиенти, без да се карам с тях и не се чувствам обиден за себе си, а заради многото момчета, затапени във форума с обяснението, че този форум не е техен и не може така...

проблемът е в това, че общият тон на форума е такъв един - назидателен.

- "какво си се заобаждал, бе лешпер! я се скрий малко като не си експерт по Сиско, МикроТик и Линукс (ето - даже и термините написах на кирилица...) "

За мен форумът е място, където човек може да помогне или да намери помощ. разбира се, без да досажда или обижда някого.

мисля, че с 20 поста за две години не съм направил нищо такова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор
Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mtr споко. всички форуми са така, с хора които се държат така. Което не е спряло никой да се адаптира към форума.

Толкова ли много памет и disk space заема да си пуснеш feature-a - кирилица на Linux box-а ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз незнам дали има  БГ форум където правилата позволяват да се пише на нещо различно от БГ и марките на дадени фирми се пишат попринцип във вида както са си. Немога да разбера защо така го възприемаш? Дори ми прави впечетление, че тука от към гледна точка на правилата са по толерантни за разлика от някой други форуми ( няма да казвам кой ) където се трият теми на поразия ако не си сложил една "." или една "," пък да не говорим ако не си си посочил GSM за връзка или майла или си написал нещо на латинеца.. тогава получаваш и бан за по една седмица както аз получих макар, че имам над 2000 мнения .. Кой кого да остави да пише? Ами аиде пишете бре то това, че някой е казал едно мнение незначи, че темата е приключила.. нищо не пречи и другите да си го изкажат независимо дали е правилно или не!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Форума в последствие трябваше да придобие по - различна насоченост (ама де го чукаш де се пука), малко са хората които знаят за раздели недостъпни за всеки, като дори единия раздел е с ръчно одобряване. Никой не караме да пише на сила, но полезните постове не остават незабелязани все пак трябва и да даваш за да получаваш. Колега "mtr" от написания ти пост не разбирам кому е нужно да съобщаваш , че няма да пишеш. Аз ако пиша във всеки форум който не ми е полезен край няма да има...

По принцип във форума постове не се трият било то и на латиница , но към тях аз примерно си имам  подход, просто ги игнорирам . Всеки сам да си предценя.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, прави сте.

извинявам се за упоритостта си.

естествено, че няма да спра да чета или пиша във форума.

благодаря на всички написали нещо по темата, но нека да я считаме за приключена.

P.S. може ли поне да не започвам изреченията с главна буква по някога. :-D

Е, това беше шега... нека темата е приключена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...
  • Администратор

Почвам да санкционирам всички които си сложат черен фон на постовете и сложат дребен шрифт

 

Нито е приятно нито удобно за четене

има черна тема ползвайте я 

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.