Jump to content

ReloadBG


PcTuninG™

Recommended Posts

На RB450G са им много слаби портовете и това им е кусура. Трябва си много внимателно боравене с тях. При мен горя, само от рестартиране на един от суичовете към които беше закачен. На Релоад бих препоръчал да мрънкат на латвийците да натиснат производителите да си оправят кусурите, тъкмо така и те няма да изпадат в подобни нелепи ситуации. RB450G има невероятни възможности за цената и размерите си, но е с наистина калпав хардуер и за съжаление негативите ги отнасят търговците, вместо производителите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 157
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • Tsunami

    15

  • NetworkPro

    10

  • MiPSus

    9

  • smacker

    9

Тъкмо се загледах в сайта на релоад - по точно страницата с бордовете на микротик. Пишат цената на борда и от долу цена за super channel 28лв - дори и за новите модели които си идват с отключен. Интересно ми е ако някой не знае и реши да купи супер чанел към борда както са го оферирали, дали ще му вземат парите? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lиценза е платен под 4.00 справка mikrotik.com . Мерси за рекламите ^-^

Така е, но вие сте го написали на бордове, които се продават с версия 4 и изобщо ако стане да се качи версия 3.13 примерно лиценза му няма да е валиден. Твърдите ли, че ако се купи версия 4 лиценз от Вас и се иска супер чанел, ще откажете да вземете парите защото си го има?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми "някой" който постна горния пост от името на ReloadBG,

Това че латвийските злета имат недомислици не означава че локалните ви сънародници трябва да гризат дървото.

Щом добре знаете че нещо е ненужно предлагам просто да го премахнете като продукт за да бъдете коректни. Ако искате да сте гадни го оставете.

П.С. сложете ясно видима информация с минимален брой думи че не е нужен над версия 4

Редактирано от NetworkPro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лиценз може да се купи и за версия над 4.00 - клиента сам решава той плаща на нас ние на микротик. Ако мислите че на нас ни ги подаряват жестоко се лъжете

Не че искам да се заяждам, но някак си не конкретизирате. Ясно е че може да се купи лиценз за всяка версия.

мисля, че го написах добре, но ще предположа че не сте разбрали и ще бъда по-подробен.

Инсталирам си версия 4.17 на CF карта и ви изпращам Software ID

правя Ви заявка за L4 и казвам че искам и супер чанел.

Ще вземете ли парите и за супер чанел?

Не съм си мислил че ви ги подаряват - Моля Ви. Дори се радвам че ги предлагате на най-изгодна цена в България

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че искам да се заяждам, но някак си не конкретизирате. Ясно е че може да се купи лиценз за всяка версия.

мисля, че го написах добре, но ще предположа че не сте разбрали и ще бъда по-подробен.

Инсталирам си версия 4.17 на CF карта и ви изпращам Software ID

правя Ви заявка за L4 и казвам че искам и супер чанел.

Ще вземете ли парите и за супер чанел?

Не съм си мислил че ви ги подаряват - Моля Ви. Дори се радвам че ги предлагате на най-изгодна цена в България

Е що за въпрос... така подадена заявка много ясно, че който и да е ще ти вземе $ за суперченъла.

Все едно да си купиш нов телефон (с пълен комплект там зарядни и т.н.) и отделно да напишеш, че искаш и зарядно. Естествено, че ще ти се продадат комплекта на телефона + второ зарядно.

Обикновенно хората си мислят едно, поръчват друго и после търговците виновни ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

да ама получаваш две зарядни нали :) къде е втория суперчанел ... бях купувал два борда 435г наскоро и ще проверя дали има :) "второ зарядно "

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е що за въпрос... така подадена заявка много ясно, че който и да е ще ти вземе $ за суперченъла.

Все едно да си купиш нов телефон (с пълен комплект там зарядни и т.н.) и отделно да напишеш, че искаш и зарядно. Естествено, че ще ти се продадат комплекта на телефона + второ зарядно.

Обикновенно хората си мислят едно, поръчват друго и после търговците виновни ... :)

Естествено е че ще ти вземат парите. Искам да го потвърдят.

Относно зарядните. Все едно си купуваш телефон с пълен комплект всичко, и да напишеш отделно, че искаш зарядно. Те ти вземат парите за зарядно но не ти дават, защото в комплекта има. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се приема.

Въпреки че се инсталира, то разлика във възможностите на софтуера няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се приема.

Въпреки че се инсталира, то разлика във възможностите на софтуера няма.

Не е съвсем така, понеже ако си downgrade-неш RB на версия под 4, примерно 3.30 (както ми се наложи да направя аз с 4 клиентски борда) и тогава ко прайм ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че имам в предвид от версия 4 нагоре.

Какво стана че даунгрейдна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сваляш версиите до 3.25 няма да имаш проблем с лиценза но ще ти липсват супер каналите на бордовете.

За ориентир може да купите оттук лиценз : http://www.mikrotik-routeros.net/

Работи проверено! ::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това с неработещ лан на убнт устройство и на мен ми се е случвало(ту тръгва ту спре), при мен беше нанобридж. Не че аз ще правя реклама ама с доста обяснения Наско от релоад го ремонтира за своя сметка, мога да кажа че ако не беше го направил щеше да ме загуби като клиент.

Все пак не сме за един ден и трябва да си имаме доверие.

Имали са късмет да те запазят. Мен почти са ме изгубили защото явно за тях съм някой си от джунглата нищонеразбиращ и им говоря измислици.И с техните гръмове и бури много дразнят изобщо не се замислят какво им казва клиента те си знаят гръм и тва е .Наистина се чудя какъв е проблема с гаранцията когато у-вото дойте неработещо и аз имам такива случеи. Дочувал съм ,че някой внасял продукти на UBNT с така наречената куфарна търговия където нямат гаранция. Явно клиентите се подбират все пак има по-коректни дилъри.

няма начин да няма начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че искам да се заяждам, но някак си не конкретизирате. Ясно е че може да се купи лиценз за всяка версия.

мисля, че го написах добре, но ще предположа че не сте разбрали и ще бъда по-подробен.

Инсталирам си версия 4.17 на CF карта и ви изпращам Software ID

правя Ви заявка за L4 и казвам че искам и супер чанел.

Ще вземете ли парите и за супер чанел?

Не съм си мислил че ви ги подаряват - Моля Ви. Дори се радвам че ги предлагате на най-изгодна цена в България

Така и не получих отговор на въпроса. Сложен ли е?

Не сме се хванали за лицензите а за супер чанел-а и по начина по който го предлагате. Темата е за некоректност от Ваша страна. Че да видим ще получим ли отговор на въпроса от който бягате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сваляш версиите до 3.25 няма да имаш проблем с лиценза но ще ти липсват супер каналите на бордовете.

За ориентир може да купите оттук лиценз : http://www.mikrotik-routeros.net/

Работи проверено! ::)

Интересно ми стана и проверих на този сайт какво става.

На този саит, суперченъл стурва...... 15 долара. * 1.39 лева за долар = 20.85 лева.

Отиваме на www.reloadbg.com, Лиценза струва ... 28 лева. Със забележката за невключено ДДС.

Или накратко: на 20 кинта, 8 лева си слагаме чиста печалба.

Това са 40 (ЧЕТИРИДЕСЕТ) процента!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.