Jump to content

Предлагате ли услугата HotSpot?


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

8  

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Администратор

Според някой това е загуба на време и пари като услуга....

то и пари може да иска не е задължително да е безплатно

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Правил съм вече 3 такива решения

като последното включваше 32 рб433АН с 3 карти

всеки и 120 сектори (къмпинг 8000 места)

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз го предлагам като решение за безплатен интернет на клиенти на сервиза ни. Доста е удобно като услуга за разграничаване на моите потребители / шефове, персонал/ от клиенти. ползвам го и при един приятел които е доставчик на интернет за блока си / 3 usera :) на АДСЛ :) /

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Предлагате ли услугата HotSpot?

имаме пуснати 2 точки а трябва да са много повече за да има смисъл,  но това може да се нарече второстепенно перо в бизнеса, заради допълнителните инвестиции и по - малкото желаещи трудно се избива да не кажа невъзможно :) , но за служебни абонати е незаменимо.  

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Израза " Не няма алтернатива! " за пръв път виждам да се използва в отрицателен вид. Какво имаш предвид под "алтернатив" ? Печалба? Или "няма какво да го замести" ? Трябваше да избегнеш странностите.

И не поствай "айде стига спам" а постни "да няма такъв израз" ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Израза " Не няма алтернатива! " за пръв път виждам да се използва в отрицателен вид. Какво имаш предвид под "алтернатив" ? Печалба? Или "няма какво да го замести" ? Трябваше да избегнеш странностите.

айде стига с тоя спам.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

потенциални клиенти са хотели комплекси плажове - поне при мен. имам отделен билинг за хот спота с картов мениджър  ,пускам го заедно с пппое сървър на микротика. изисква мн финанси поради необходимоста от мн голяма гъстота на аксес пойнтите , мн е подходящо за места където има пиково приходящи мн хора за кратко време поради това че услугата не изисква договори и е елементарна за инсталация от самия потребител-само чрез закупуване на карта с име и парола за достъп. :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

потенциални клиенти са хотели комплекси плажове - поне при мен. имам отделен билинг за хот спота с картов мениджър  ,пускам го заедно с пппое сървър на микротика. изисква мн финанси поради необходимоста от мн голяма гъстота на аксес пойнтите , мн е подходящо за места където има пиково приходящи мн хора за кратко време поради това че услугата не изисква договори и е елементарна за инсталация от самия потребител-само чрез закупуване на карта с име и парола за достъп. :o

споделете как точно правите картите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.