Jump to content

RudY-ElectriC

Recommended Posts

Здравейте,

някой добър самарянин няма ли да сподели как се държат устройствата в реални условия. Особено в дъжд или снеговалеж. Дочувам от колеги, че са достигната прилични скорости, но напрактика само дочувам. Някой да сподели наистина какво е постигнал и дали си заслужават парите.

Предварително благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой добър самарянин , който е броил 6000 лева за да усети вкуса на (не)успеха.

И ти си готов да ги броиш само по нашите думи ли?

Има официален форум на UBNT и там много ясно са споделили, има си и спецификации продукта и там също пише.

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тез пари копай за оптика...

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно ...

за тоз боклук и 1000 лева няма да дам лично мое мнение несе заявам за нищо просто неси оправдава парите

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продукта си е екстра. Няма такава  цена за подобна скорост. Аналогичен продукт за 600mbps стъпва на минимум 20к и то втора ръка ;)

+ още 3-4-5к непредвидени разходи покрай настройки, лицензи и натъманяване. Играл съм го 3-4 пъти вече. Аз лично за 3-4км бих си взел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ми дай причина да нося до някъде 500-600Mbps :) - аз ще ги дам паричките :) даже са малко :)

Всеки коментира от неговата си камбанария и то теоретично.

  • Харесай 1

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продукта си е екстра. Няма такава  цена за подобна скорост. Аналогичен продукт за 600mbps стъпва на минимум 20к и то втора ръка ;)

+ още 3-4-5к непредвидени разходи покрай настройки, лицензи и натъманяване. Играл съм го 3-4 пъти вече. Аз лично за 3-4км бих си взел.

за 3-4 км с микротици 400 мб ще си ги прекарам че и пушек се вдига за  около 1000 лева че даже и са много ;)нещо на тоя аирфибер му куцало тцп то :) така знам аз а удп си ги карало там 500-600 до 5 км

Редактирано от jack82

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам те всички прекарват какво ли не... и накрая монтират нерите. щом не си го направил и ти досега, явно не си имал нужда от трафик. всичко е въпрос на лични впечатления и избор. дали да сложа и забравя или през 3 дни да скачам по честоти и да ъпгрейдвам идиотщини? дали да съм роб на мрежата или да си пия бирата? все екзестенциални въпроси ;)

  • Харесай 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...дали да сложа и забравя или през 3 дни да скачам по честоти и да ъпгрейдвам идиотщини? дали да съм роб на мрежата или да си пия бирата?

Така смятаме ние, защото имаме достатъчно голяма мрежа и това за нас е бизнес :) за по-голямата част това е хоби, и ако не е да се ръчка микротика, то к'во друго ше прай по цял ден/нощ :)

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно ...

Явно update на софтуера върши работа, но ако вярваме на показанията от интерфейса това е линк на 125 метра - дали е тестван на по-сериозни разстояния.

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно ...

а версията на 5GHz http://www.ubnt.com/airfiber/airfiber5/ дали ще има проблеми по време на дъжд???  в смисъл,  че 24-то умираше още докато замирише на дъжд (зараду 24-те GHz уж)   

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... в смисъл,  че 24-то умираше още докато замирише на дъжд (зараду 24-те GHz уж)   

Ти кога го пробва това?

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.