Jump to content

Проблем с Bullet 2


Intel

Recommended Posts

От 2-3 дни имам следния проблем с Bullet 2 (пуснато в режим АП): рестартира се без причина.

Смених му захранването и пак същият проблем рестартира се, когато си поиска (може да се рестартира 30 секунди след като му пуснато захранването, а може и след 30 минути). Струва ми се, че е някакъв хардуерен проблем на самият Bullet 2.  Ако някой има подобен проблем или някаква информация относно този нека пише тук.

Skype: Intel98

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

хм днес купих и аз булет 2 но още не са работили достатъчно за да знам каквото и да е , пък и информацията в нета е доста оскъдна не знам дали имат защита по лан. А ти пробва ли до го ресетнеш или му намалиш изходната мощност, update  на фърмуера?

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че си работеше добре 2-3 седмици и след това почна да се рестартира. За фирмуера има само 2 единия е RC а другият(последния официален) си беше качен на Bullet-а като го взех. Не съм го ресетвал или намалявал мощноста но и това ще пробвам. Дано има ефект. Трябва скоро да има нов фирмуер (поне така се чува в форума на ubnt) за да оправи проблема. Надявам се.

Skype: Intel98

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

само да вметна, булетите имат трафче за лана но не и защита за пренапрежение :) пазете ги

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 2-3 дни имам следния проблем с Bullet 2 (пуснато в режим АП): рестартира се без причина.

Смених му захранването и пак същият проблем рестартира се, когато си поиска (може да се рестартира 30 секунди след като му пуснато захранването, а може и след 30 минути). Струва ми се, че е някакъв хардуерен проблем на самият Bullet 2.  Ако някой има подобен проблем или някаква информация относно този нека пише тук.

Моят Nanostation 2 също се рестартира сам.От време на време виждам,че uptime се е сменило на няколко часа,а е захранен през UPS.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със XS2.ar2316.v3.4beta.4329.090417.1704 (бета версия на 3.4) качена на Bullet2 няма проблем с рестартовете вече 3 дни от както съм я сложил и си работи без проблем. Ще се чака официалната версия 3.4.

Skype: Intel98

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.