Jump to content

Препоръчайте карта за 2.4Gh b/g


novak2

Recommended Posts

Здравейте, искам да попитам каква mini PCI карта на 2,4 Гх за секторна антена бихте ми препоръчали? Искам да пусна около 10-15 клиента по радио и среден трафик 512кбрс. РС-то е добро, на 2.6 Гх с 1 Гб рам. Разстоянието средно е около 500-800 м. Предварително благодаря. За момента съм се спрял на Compex WLM54G 6A-23 MiniPCI но не съм сигурен дали е най-доброто решение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам каква mini PCI карта на 2,4 Гх за секторна антена бихте ми препоръчали? Искам да пусна около 10-15 клиента по радио и среден трафик 512кбрс. РС-то е добро, на 2.6 Гх с 1 Гб рам. Разстоянието средно е около 500-800 м. Предварително благодаря. За момента съм се спрял на Compex WLM54G 6A-23 MiniPCI но не съм сигурен дали е най-доброто решение.

Точно тази недей. Ако търсиш мощна карта р52х ако имаш свободни pci слотове това е твоята карта EPI-3601S имая в ртс.

няма начин да няма начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тази недей. Ако търсиш мощна карта р52х ако имаш свободни pci слотове това е твоята карта EPI-3601S имая в ртс.

Като чета отзивите за нея (EPI-3601S) май е доста "лакома" и не тръгва на всяко дъно. Рутера е с 2 СМ9 карта, 1 Ланка и трябва да сложа тази карта. Не знам дали ще издържи. Трябва ми не толкова мощна, колкото да държи на клиенти-10-15 радиа са все пак.

Родих се мокър, гладен и гол.Посрещнаха ме с бой, студ и изкуствена храна...От тогава всичко става все по зле...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз напоследък се замислям за PCI карти при положение, че е PC.Разгледай някой с атерос.... 100mW те устройва перфектно ако антената е изпълнена както трябва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.