Jump to content
  • 0

Проблем с нов абонат


qbasix

Въпрос

Здравейте, добавил съм нов абонат но искам да му дам реално IP v Queues съм му дал IP и съм го въвел на неговия компютър ала той няма интернет прилагам скриинове

Заснемане.png - в Queues как съм го добавил

Заснемане2.png- като съм кликнал на edit какво съм въвел !

Къде ми е проблема ?

Благодаря !

post-2075-0-87411300-1338292368_thumb.pn

post-2075-0-36401100-1338292403_thumb.pn

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 отговори на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

И с това време ще му прекъсва за час

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

сложи му една 30 битова маска и виж как е все пак трябва да си види GW

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Anatoli я дай малко повече разяснение за тоя GW internet връзка има вече момчето но на wat is my ip не отчита реалното което сам му дал а отчита другото главното към което съм накачил сумаси хора с локални IP-ta

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пич, вземи понаучи основните неща за мрежите. Не е ядрена физика. С въпросите дето задаваш, се чудим да се смеем ли, да плачем ли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нали затова питам бе приятелю за да се науча !

Искам да направя следното: На един човек да му дам реално си IP да си го отчитат сайтовете с IP-to което му давам защото на другите ми абонати им давам 192.168.5.XX/32 а на него 213.91.237.66/32 но никаде не го отчита с това IP как да го направя ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

да си отделиш време и да прочетеш за рутинг? въпроса ти не е да се научиш, а да ти се даде леб у ръцете.

на теб да остане да измислиш какъв касов апарат да купиш да цъкаш бележки на клиентите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Питам ви дирекно ще ми помогнете ли ? Не е моя системата човека който я поддържаше се разболя и трябва да се погрижа за неговите неща докато оздравее какво да правя ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще помогнеме защо не. Дай първо да уточним конфигурацията на рутера.

постни

ip add pr

ip route pr

ip fir nat pr

после постни какво точно ип слагаш на клиента. с маска, гейт и ще получиш отговор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще помогнеме защо не. Дай първо да уточним конфигурацията на рутера.

постни

ip add pr

ip route pr

ip fir nat pr

после постни какво точно ип слагаш на клиента. с маска, гейт и ще получиш отговор.

Само да питтам аз влизам в сарвара така: 192,168,5,1 и там въвеждам името и паролата тия неща от там ли да ги тарся или от WinBox-a ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

"колега" къде е това "там" от където искаш влизай в сървъра. тези неща може да се видят и от winbox и през терминал и през каквото влезеш. не знам това само работата ти ли е или само за лична употреба, но като гледам как казваш за "нов абонат" .... ми по-добре наистина седни да четеш ръководства отначало пък тогава пригатвяй касовия апарат да пускаш КБ. прегледай линка който дадох по-горе, от всичко прочетено до тук мисля че се опитваш точно това да направиш.

ПС: от Скат Тв знаят ли че им препродаваш интернета на абонати :)

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.