Jump to content

От къде и какви евтини суичове ползвате за крайни клиенти?


Recommended Posts

  • Администратор

Още един глас за SS8P. Не съм очарован от новите V4 - имаме много такива, които при гръм стават mac killer-и (флудят макове, които са научили по линията) без да им горят портове или нещо лесно за улавяне (може би заради тази лооп функция). Но нямат проблем от студ, работят и над стандартните 100 метра, относително рядко забиват.

 

именно заради тези  флудове на мак адреси да ти се изправи косата, е затова по добре да гори :) , Миле дано не си прав, май трябва да замразявам стартбит суичове за тест.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с флууда го има чат пат, но ако са къси виланите се хваща за нула време. То само като го погледнеш как мига като коледна украса и го познаваш, че се е бъгнал :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Препоръчайте фирма с наличност в момента. Единственото ми изискване е да има порт-базиран влан. Неомонтана, Диджитал и Видеомакс нямат налични...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тези бури, нормално - питай в X-Com.

http://www.xcombg.com/index.php?page=products&subcategory_id=34

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тези бури, нормално - питай в X-Com.

http://www.xcombg.com/index.php?page=products&subcategory_id=34

Засега закрепих положението с помощ от приятел, но ще ги проверя Екском задължително. Благодаря, колега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

интересното е, че това е голям електронен отпадък, какво да го правим ..

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересното е, че това е голям електронен отпадък, какво да го правим ..

Пунктувете за вторични сорувини ? При нас ги изкупуват.

Lost but never forgotten

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

взимам ги на 5 лв бройката 8-портови збирщайн ако те интересува драскай мога да ти взема и да ти пратя 100% гаранция че са крадени като знам кви минават да ми ги предлагат но това не ме бърка защото едва ли другите колеги не копуват суичове откраднати от мен :) все пак това е БГ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Tp-link 1005D/TP-link 1008D-години на ред работим с тях и на изгодни ценички 5-портовия на 6-лв и 8-портовия на 10-лв комплект с захранванията.5-волтови и сме доволни.Ако някой колега желае да закупи мога да уредя за бройки на едро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Това мнение май е за раздела копува продава не за тук .И в тоя ред на мисли както е казал Петко Бучаров "забога братя не копувайте".Немам против колегата ма от новите стока не са .Тези малки чипчета само ядове на тооло(на слънце) и на студено не даржът .А и на трафик много се мръщат така за крайно отклонение са си голям компромис :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"забога братя не копувайте"  "  "ЗА БОГА БРАТЯ НЕ КУПУВАЙТЕ" е реплика от изказване на министър председателя ни Димитър Попов 20.ХII.1990 – 8.ХI.1991 по време на неговото управление . Поста ти е пълен с правописни грешки да не ти дава Господ да пишеш софт .

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми извинявам се ако някой е решил да вдигне продажбите на тп линк.За кой казал репликата ,може тя си е чиста ирония.Един въпрос към "свободния Нет". Някаде споменавал ли   съм ,че пиша софт ?Май не.Е да писал съм някога преди 19години като бях на 14 годинки и стигнах до републиканското на 4 място ма не се хваля .Писал съм и в далечната 2004 година в ТУ и имам две 4-ки и две 5-ци по програмиране на разните там езици .И мога да те информирам че там правописа е по различен.Мога да кажа че е добре ,че не такива като теб определят техниките в повечкото фирми .Ще е добре ако имаше опита и да споделиш какво и как, а не да храниш.Моят опис по въпроса е че тук някъде имаме от партида взета 40 броя свалени от мрежата като в офиса си работят,но на линията не .При топлина и студ  не се чувстват добре както и са капризни към по менте и по дълги кабели. А да светна колегата изкарвам си хляба с кабели и суичове не с софт  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.