Jump to content

Забиване на АP..Предполагам от близко до него...


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

Забиване на АP..Предполагам от близко до него има друго на 3 ти канал а моето си беше на 2 ри близо година и никога не е забивало, но от известно време му изчезва сигнала понякога само се оправя понякога след няколко рестарта..Мисълта ми е досега никога не ми се е случвало и възможно ли е да се шашка от другото с което са на макс 5М и на съседен канал.Фирмуера му е най новия става въпрос за Ovis LInk Air Live.Температурите му са под 30 градуса има вентилатор да обдухва цялата платка.Захранването му е трансформаторно(не е оригиналното) държи 12,2В като може да понесе 3А или 5А пиково.Правих му мастер ресети но не е от това.От тая маркам имам доста бройки и никога не са ми правили никакви проблеми.Клиенти закачени на него макс 2 ма и то много рядко и 2 мата са конектнати.Иначе като си работи си прави 2,4-2,8мегабайта.А клиентите са на по 20 метра от него.Закачат се винаги или на 48 или на 54Мегабита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова време да работи на този канал и да забива заради зашумяване-едва ли-от зашумяване може се дропи и да вдига латенция но да забива-много малко вероиатно.По-скоро помисли от къде му идва топлата вода ;)-лана къде си му закачил,от там да не идват некакви бозици и да тормозят хайванчето-след като си сигурен в захранването.

Родих се мокър, гладен и гол.Посрещнаха ме с бой, студ и изкуствена храна...От тогава всичко става все по зле...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При разкачен лан е същото аз първо това си мислех..

p.s. 1 След размяна на каналите пак се издъни.. с netstumbler а го виждам и уж има нормален сигнал но се се вързва, а другия клиент дето е по-близо изобщо не го вижда! ::)

p.s. 2 Пак се издъни.. флашнах го пак сега работи и съм му пуснал пинг с пакет 65500 прави от 60 до 77мс без загуба на пакети.Но може пак да изчезне :(

п.п. Какви АП та на 2,4Г ползвате освен микротик?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега пак го направи и ме изнерви и го ударих и се оправи!Което прилича на студена спойка но при тея пларки е почти невъзможно май!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Сега пак го направи и ме изнерви и го ударих и се оправи!Което прилича на студена спойка но при тея пларки е почти невъзможно май!

всичко е възможно при резки температурни колебания.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.