Jump to content

Моля за малко помощ


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

Колеги от както съм намерил начин да ползвам продукти на овислинк вземам от тях поради сравнително добрата им цена спрямо качество.. Досега никога съм нямал проблеми за разлика от малко по-евтините варианти.Но наскоро взех поредния wl-5470ap и преди да го отворя и да го слагам в "новия му дом" реших да го пусна да поработи малко... Ето сложен на мястото на този които е в нас със същите настройки ми направи впечетление ето това:

Какво да го правя нз вече освен да го връщам докато е в гаранция....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено бързо го сменяй но трудно ще ти мине като гаранция.... защото ще ти излезнат с номера че то си работи....

пусни му 24волта или 48 за да няма забележими изгорели работи и го връщай така... за да е сигурно че ще ти го сменят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не то за смяната - няма проблем аз ги вземам от фирмата където брат ми работи и невярвам да се направят на луди...чудех се да не е от фирмуера който му сложих но той е от офицялния сайт и с него всички други са си работили.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега го гледам стана 15тина мин вече и не е показало проблеми но ще го оставя 1-2дена на пинг 65500 и торенти за да съм сигорен!Лошото е, че немога да си обясня защо стана така....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.