Jump to content

Проблем с RB411AH и пинга . . .


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

Схемата е следната:Нет->дом. wifi рутер - > лаптоп -> Rb411Ah. като лаптопа е закачен през WIFI то,а RB то е закачено директно на лана.ИП тата на лана са от 10.1.1.1 до 10.1.1.254 като последното се явява GW.Проблема е следния.. Интернета на лаптопа си върви отлично.. пинга съответно и той няма съществени лагвания и загуби(напълно нормално винаги си е работил така).Но пинга на RB то в началото си работи отлично както на лаптопа и след 1-2 мин започва да се губи и накрая тотално изчезва, а в това време на лаптопа си е напълно нормален!Другото което мн ме очудва е че паралелно с тия 2 пинга който съм пуснал има пуснат и пинг от RB то до GW 10.1.1.254 той не спира! Т.е. заявките от RB за навънка изведнъж спират.. :o Но защо само на него така и не ми стана ясно.Самия RB има сетнато локално IP 10.1.1.10 ,GW,2 ДНС а.За момента няма друго нищо настройвано по него...

p.s. RB то е ресетвано на заводски настройки и няма промяна..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се че с home ruter а не се разбират мн мн.. по точно с тоя D-Link с друг или без него няма проблеми...В момента е вързан директно и от wifi картата пуска към лаптопа без никаква антена и никакви настройки... колкото да тръгне съм го оставил и пак не е зле..Поне не прекъсва вече по тоя начин.. утре мисля повечко да се зайграя с него..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.