Jump to content

Идеи и предложения №2


Recommended Posts

  • Собственик

Здр. ,

Вчера по точно снощи форума пипсваше в нета . ?

Да , От суперхостинг бяха предупредили ,че ще правят профилактика за 2/3 часа :)

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , От суперхостинг бяха предупредили ,че ще правят профилактика за 2/3 часа :)

А, има ли възможност в такива случаи тук да се публикува съобщение?

http://енергия.ею
http://www.e-kak.info/forum/index.php

https://www.youtube.com/channel/UC0hGPWgF79s4JhhXY0Eo4zA

 

Обяснявам само когато ме питат, и то ако съм на кеф!
Поздрави: Евгени LZ3EG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

А, има ли възможност в такива случаи тук да се публикува съобщение?

Да ,във бъдеще ще слагам съобщение предварително

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Защо ми се струва че "последните 20 отговора" понякога не са "актуални" ?

Не съм забелязал такъв проблем. ако има нещо пиши ми ЛС да проследим

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам има във долния десен ъгъл едно зелено плюсче и едно червено минусче каква им е целта и защо ми дава че съм превишил лимита :blink: за деня

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Гледам има във долния десен ъгъл едно зелено плюсче и едно червено минусче каква им е целта и защо ми дава че съм превишил лимита :blink: за деня

Това е за да даваш vote за дадено мнение , но бях сложил някакъв дневен лимит ,ще погледна да повдигна дневния лимит

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Продължавам да мърморя за новите мнения. не работят коректно!! :)

влизам днес след края на отпуската си и намирам няколко странички нови теми, след което съм прочел 1. след няколко часа като натисна отново на виж новото съдържание и ми изкарва че няма такова. аз все пак не съм прочел всички теми, както и това че като вляза в разделите си ми светят отново някой от темите като непрочетени

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

явно има период след който като си натиснал "виж новото съдържание" съдържанието се счита за старо, а иначе непрочетените нови мнения в отделните раздели си ги дава с тъмни иконки демек , трябва сам да си търсиш непрочетените мнения, Влади може да провери има ли начин да се удължи тоя период от време.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Продължавам да мърморя за новите мнения. не работят коректно!! :)

влизам днес след края на отпуската си и намирам няколко странички нови теми, след което съм прочел 1. след няколко часа като натисна отново на виж новото съдържание и ми изкарва че няма такова. аз все пак не съм прочел всички теми, както и това че като вляза в разделите си ми светят отново някой от темите като непрочетени

Работи си коректно, просто работи на принципа. гледа кога си влизал последно и от тогава ти показва последните данни

Пример аз съм влизал днес около 3 часа, и сега като влязох ми показва това "Има 4 ново съдържание от Днес, 15:08"

явно има период след който като си натиснал "виж новото съдържание" съдържанието се счита за старо, а иначе непрочетените нови мнения в отделните раздели си ги дава с тъмни иконки демек , трябва сам да си търсиш непрочетените мнения, Влади може да провери има ли начин да се удължи тоя период от време.

Във новия Update има много новости и системата за ново съдържание е доста подобрена, просто оригиналния им скин е много куц и затова не съм update до сега и чакам да излязат повече скинове.

Също има и много други подобрения. Наскоро купих още един лиценз за друг форум който е със най новата версия и поразгледах.

Скоро ще обновя и тук ,чаках да излезе 3,2,1 което ми беше ясно, че ще излезе бързо след 3,2,0 - защото 3.2.* е изцяло със ново ядро и е нормално във първата версия да има някой и друг бъг, но във 3.2.1 пишеше. че са изчистили 180 грешки което мисля, че вече може да се смята за стабилна

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 3ти път ми се случва като лагне или има загуба на пакети 3г нета при пускане на нова тема. На края темата я има 2-3пъти и не мога сам да си затрия не не нужното.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще обявявам гладна стачка скоро :) няма ли чалъм да се оправят "всички непрочетени теми" и да си показва всички непрочетени теми, а не само тези които са от определен период

  • Харесай 1

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Ще обявявам гладна стачка скоро :) няма ли чалъм да се оправят "всички непрочетени теми" и да си показва всички непрочетени теми, а не само тези които са от определен период

ползвам RSS-а

поробва ли с чистене на бисквитките

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ползвам RSS-а

поробва ли с чистене на бисквитките

И карабийките да изчистиш все тая това трето ковертиране на този форум phpBB>smf>ipb .Желаещ да ме опповергае ? Няма 100% ковертиране от една на друга форма и като добавиш и бъговете красота.

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.