Jump to content

Идеи и предложения №2


Recommended Posts

  • Собственик

Както вече сте забелязали форумната платформа бе сменена със IPB.

Във тази тема можете да изказвате важите идеи и предложения за подобряване на форума.

Идните няколко дни ще продължа да правя промени по форума и са възможни краткотрайни спирания на форума. Относно превода на форума, ще се постарая да го оправя възможно най скоро.

  • Харесай 1

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. , и кое наложи тази смяна ? Хубаво порови го само да знаеш какво правиш може би 'дупки' , и после защо имало хак .Питаш за лично мнение НЕ одобрявам (като потребител разбира се , собственика си ти и може да си правиш каквото искаш дори и да останеш сам във форума си)нито поведението по време на хака нито сега .Честите промени отблъскват и най големите радетели на даден форум .

  • Харесай 1

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а защо отбягвате phpbb, това за мен е форума с най-удобен дизайн. доста се работи по него и постоянно излизат кръпки на дупките му, последната версия вече няколко месеца е актуална и май няма пробив

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен. Има мобилна версия и е супер удобно по този начин!

  • Харесай 2

И без пари да пуснем нета, пак ще питат за промоции и по-високи скорости!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

липсват ми някои удобства на предния форум :)

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 дена ми отне да влезна но сега уж всичко е ок (гледам мненията които сме дали ги няма :blink: ) . дано и за напред не дава грешки :)

Редактирано от PcTuninG™

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има 'хубава екстра' оценка на себе си , аз си дадох за проба на придобивката -2 супер ... админа ?

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

а защо отбягвате phpbb, това за мен е форума с най-удобен дизайн. доста се работи по него и постоянно излизат кръпки на дупките му, последната версия вече няколко месеца е актуална и май няма пробив

Аз мисля тази за по удобна и по стабилна.

2 дена ми отне да влезна но сега уж всичко е ок (гледам мненията които сме дали ги няма :blink: ) . дано и за напред не дава грешки :)

Извинявам се за което ,имаше проблем със ISP групата.

За мненията ,когато влезеш да си разгледаш профила ги отчита ,във самият форум не ги отчита ,ще видя да го оправя.

Има 'хубава екстра' оценка на себе си , аз си дадох за проба на придобивката -2 супер ... админа ?

Оценката не е само на себе си , можеш да оценяваш всяко едно мнение.

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде са "всички непрочетени теми" нещо не мога да се ориентирам. дано да е за добро тази промяна, лично за момента предния ми харесваше повече като дизайн. ще свикна и този предполагам

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Къде са "всички непрочетени теми" нещо не мога да се ориентирам. дано да е за добро тази промяна, лично за момента предния ми харесваше повече като дизайн. ще свикна и този предполагам

"Новите мнения" така са го кръстили :) горе в дясно е линка

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оценката не е само на себе си , можеш да оценяваш всяко едно мнение.

Тава го мислиш за нормално да оценяваш себе си? Да неведоми са мислите админски :unsure: .Това мисля е трети хостиг (втория май беше за малко) трета форма на Форума (phpbb,smf и сега ipb)да не съм зъл пророк ама няма май дълго да се задържи.Ако не си разбрал смяната на формата на даден форум не се харесва много от потребителите (не говоря конкретно за този макар и той да е в кюпа)това не е сайт там колкото по чести са промените (по съдъжанието главно) толкова е по атрактивен за посещения стига потребителя да намира това което го интересува.Колкото до сигурноста в грешка си не печелиш с това по голяма сигурност ,тя се печели с добър хостинг и достатъчно разбиране с PHP .Всичко това го казвам с най добри намерения като човек израснал по форуми на много места съм обикновен потребител на други админ (2 форума,от самото начало на форума ти съм тук за пръв последен път го казвам ,а форумите ми са от времето с модемите на бтк 56к),и хакове съм имал но пак съм оцелял със смяна на хостинга (добрия хостинг се познава по това да прави наистина бекъп и ако не дай боже стане нещо те да ти го вдигнат форум или сайт има ли значение ами ако си тракер! макар да не дават да се хосват тракери)'ну поживьом увидем ' .

  • Харесай 1

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оправете новите теми, постоянно ми свети на раздела че има нови теми. пък след като прочетеш някоя нова тема тя не трябва да се появява пак при непрочетените мнения

и не че е много важно ама мненията също не ги отчиа правилно :)

Редактирано от Mupo neTkoB

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. ,

Вчера по точно снощи форума пипсваше в нета . ?

  • Харесай 1

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.