Jump to content

Некоректни потребители


Recommended Posts

Време да отворим още една важна тема.

След като има некоректни търговци, нека сложим и такава за некоректни купувачи.

Темата е продиктувана от поредното заплащане за двупосочна пратка,след като поредният "купувач" отказва да си вземе пратката.

Ясно,че винаги има обективни обстоятелства,ама поне могат да драснат два реда и да се извинят.

Аз лично ще постна няколко човека ако я забиете отгоре тая тема.

Radio Transmision Systems

www.rts-bg.com / ispot.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Готово ,забивам я :)

Но дали няма да е по удачно да обединим двете теми ? Некоректни търговци/потребители

Как мислите ?

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не би трябвало.

Ще се объркат нещата.

Нека темите са разделени.Така по лесно се прави справка.

Radio Transmision Systems

www.rts-bg.com / ispot.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

тоя що не вземе се гръмне, само за секунда да си помиля че някое "столичанче" ме парзаля с 250лв. и съм там. еее ама какво да се прави ние от провинциятааа.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в не малко малко фирми дребния клиент е в категория "мога и без него"спор няма че е крайно грешно,некоректно,не етично и какво ли не,все едно да кажеш тоя дето е на най-ниската тарифа ще чака,а този които плаща по-висока ще получи пълно внимание!!!!!!!ама и клиените имат известна вина за това

грешно е ама повечето това правят с релоад и аз сам имал премеждия какво от това........пука му на някои

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то аз си платих...може сумата да е малка, но човека ми изпрати проформа и аз на следващия ден си платих...като той ги е продал в деня, в който ми прати проформата...даже и да бях платил предния ден просто пак щеше да ме отреже по простата причина, че междубанковия превод отнема 1 ден. На тях им липсва професионалната етика...вярно е, че тоя който плати взема първи, но поне едно обаждане или поне да беше писал на скайп/мейл, че са изкупени да не пускам плащането...все пак като го пусна аз губя възможността да се възползвам от друг доставчик с парите си...Аз не мисля, че клиент, който му е направил минимум 10000лв. оборот заслужава такова отношение...

П.С. Още чакам от банката да ми възстановят сумата без 10лв., които отидоха за такса прекратяване на плащане и + нафтата, която изгорих да отида до банката да попълня молба за спиране.

Редактирано от promind
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си има своята история моята е патих рокетм5 за ремонт върна се рокета продадох го на колега от форума и той ми се обажда вика рокета не работи вързва се на 10мб и аз се обадих да питам дали има гаранция след ремонта ама не и така 60 лв ремонт 40 еконт и още сумати разкарване и накрая какво по добре нов рокет от колкото ремонти и то незнайно какво е правено :lol:

  • Харесай 1

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно поради тази причина избягвам да му пращам каквото и да било за ремонт.

Или ще ми го върне с думите (гаранцията не важи) или ще ми иска пари за да го оправи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно поради тази причина избягвам да му пращам каквото и да било за ремонт.

Или ще ми го върне с думите (гаранцията не важи) или ще ми иска пари за да го оправи...

Разбирам ремонт ама да има гаранция после че е оправено :blink: а не спасявайте се и ние сме клиенти <_< За това взимам от Ланком може да взема едно локо или рокет ама отношението е към теб все едно ще взимам 1000 8) Няма значение 1-1000 клиента им е важен <_<

Редактирано от PcTuninG™

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все повече хора ми препоръчват Ланком...жалко, че не продават продукти на Микротик...иначе щях и аз към тях да се ориентирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди години се опитах да разбера как мога да си получа гаранционните карти, при положение че такива не издават/пращат. Разговора в общи линии беше подобен на горе-публикуваният, като цяло малкия клиент да го д***.

Опасна фирма ще дойдат тия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм носил гаранционна карта в ЛАНКОМ,просто отивам с устройството,сервизния техник го проверява в базата и получавам отговор веднага. Същото важи и за пратки.

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не искам сега реклама да правя ама...никога съм нямал проблеми с отношението от страна на http://vesuviustreamline.com/

Нито пазарувам за хиляди левове...нито пазарувам всеки месец. Обаче човека при дадена заявка в 17:30, запали колата и отиде до куриерите да ми прати пратката за следващия ден...

И ако някой си мисли че с 2-3 лева по-надолу в цената ще забогатее...да търси най-евтиното. Пък да не се оплаква от отношението :)

И без пари да пуснем нета, пак ще питат за промоции и по-високи скорости!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не искам сега реклама да правя ама...никога съм нямал проблеми с отношението от страна на http://vesuviustreamline.com/

Нито пазарувам за хиляди левове...нито пазарувам всеки месец. Обаче човека при дадена заявка в 17:30, запали колата и отиде до куриерите да ми прати пратката за следващия ден...

И ако някой си мисли че с 2-3 лева по-надолу в цената ще забогатее...да търси най-евтиното. Пък да не се оплаква от отношението :)

Което си е вярно- вярно си е.

Жалко само, че си сгрешил мястото май :) Това е раздела за некоректните :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.