Jump to content

Какво стана ( 18.06.2011 ) ??


Recommended Posts

Искам да кажа че на мен този форум много ми харесва научих доста неща и дано продължавам да уча и занапред

а тези които са направили такива глупости като онзи ден.То всеки си има комплекси ама явно техните са големи

ама единствения проблем са си те самите.Супер форум :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

яд  ги е за голямата посещаемост :)

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форума не е комерсиален но нанася косвена вреда на много хора с интереси. Големите провайдъри се подяждат от малките, чиито представители са повечето от ползващите форума. Фирмите продаващи скъпа но утвърдена техника също търпят сериозни загуби, защото сиромах човек - жив дявол. Вместо да си купуваме Сиско за щело и нещело, ползваме всякакъв друг хардуер. Сами си сглобяваме сървъри, пишем си софт...все вредни за нечий бизнес нещица.

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Както и на Skype казах на някой приятели от форума , "Боли ме фара ,че някой бутнал форума за няколко часа !"

Пари от това не съм седнал да изкарвам и няма и да седна ,правя го просто за кеф! На никой не му пука ,че форума е паднал за няколко часа !

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На който не му харесва да ми го нали :) Като търпи загуби да сменя професията - явно, че не го бива. Не може да виним форум и хората в него, че някой тъпак дет не е изкарал 1 стотинка с честен ТРУД, ами тати му е дал фирмата и търпял загуби ( примерно ). Ами нека да има загуби като не разбира и не може да се оправи, а чака да му работят там хората пък той да си гледа кефа и да харчи. Освен това НЕ мисля, че колегите не си купуват и скъпа техника то не може с 5 лева да въртиш 1000 клиента.

Живеем е свободна страна (макар и полицейска) и всеки има право на това да си изразява мнението във форум или където и да е.

Еми то честно да ти кажа ти ги провокираш с тия твои изказвания.Щял си да биеш незнам кво си.Ами представи си, че те са 2 пъти по-големи от теб и биха могли да ти потрошат кокалите? Затова не се замисляш.Точно заради такива като теб ви атакуваха форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не съм съгласен.. Аз не съм провокирал първи никой! Не ми пука колко са големи пред винкела всички са равни. Не се опитвай да ме изкараш мен виновен, че определена групичка от хора си губят времето като хакват сайтове на поразия.. Погледни колко са хакнали и кой знае за колко не е написано и пак ще говорим. Ти как би реагирал ако си играеш за нещо и аз дойда и ти се "исе*а" от горе ?  Да може да съм малко по краен но ако съм засегнал ПЪРВИ някой не е било умишлено.

Ами представи си ви праснат за втори път? А съм сигурен, че на 100% ще успеят понеже ти си тъп ламер и точно ако има втора атака ще си виновен лично ти.Понеже обиждаш хората, а незнаят първо защо са го направили.По смешния ти ник съдя, че си някое 12-13 годишно лайненце, а си щял да биеш.Погледни в реалноста и се осъзнай на кой свят живееш. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако имат нещо към мен нека да ми се обадят (на няколко места ми ги има GSM те във форума). И без това се оказа, че от нас до тях ни делят не повече от 100 тина километра така, че може да се разберем като бели хора f2f. Не съм обидил НИКОЙ БЕЗ ПРИЧИНА. Ако не бяха почнали да се правят на мъже нямаше да напиша по горните редове. Не знам как по никовете разбираш кой на колко годиние ама щеше да е хубаво да съм на толкова :)

Не ми се занимава с теб повече..Живей си жалкия живот, че ми гади от теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото не ти е изгодно нали ? Просто си в губеща позиция щом защитаваш подобни прояви. Живота си ми е супер братле изобщо не се оплаквам, само ако нямаше и такива като теб щеше да е пей сърце.

Е нали си голям бияч? Кажи ми от къде си. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Е нали си голям бияч? Кажи ми от къде си. :)

от изчитането на всичките ти мнения виждам се се държиш като замесен в случилото се... како вече ти казаха не си прав.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

махленска е щото гледам че "хакерчето" е от Шумен, но и аз не мисля че трябва да се обръща толкова внимание на такава селска проява. Влечуго... не си прав както ти казаха.

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ауу налазили са ни някакви script kiddies  :) и сега се правят на мъже  :)

чеда  и ние сме deface-вали като по-млади, че и по-забавни неща сме правили...

само се чудя драги hax0r-и , какво против Микротик имате ?  ;D ;D ;D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.