Jump to content

Мрежово оборудване от Евролан


Recommended Posts

Здравейте,

Тъй като тук пишат и четат доста LAN оператори, сметнах че ще бъде добре да отворя тази тема, за да ви запозная с нашите продукти. От около година се занимаваме с разработка и производство на устройства свързани с изграждането на оптични мрежи. Нашите продукти се произвеждат тук и техните цени са по-ниски от наличните китайски аналози на пазара. Въпреки това са със подобрени технически показатели (захранвания в широк диапазон, наличие на повече и по големи кондензатори, и др.), и можем да си позволим по-адекватно гаранционно и след гаранционно обслужване.

Ето някои от нашите продукти:

Медия конвертор EM-0101-TE – 25км оптичен порт по едно влакно и един Ethernet порт. Поддържа LFP, захранване 7-24VDC. Очакваме 1U 19" шаси, побиращо 16 броя от тази малка медия.

Медия конвертор EM-0102-TE – 25км оптичен порт по едно влакно и два Ethernet порта.

FTTH Медия конвертор EF-01 – 25км оптичен порт по едно влакно и един Ethernet порт. Оптичния порт е скрит от клиента във вътрешността на кутията, където е и самият сплайс. По този начин се свждат до минимум повредите пррдизвикани от любопитство на крайния потребител. Поради ниската си консумация може да се захранва директно от USB порта на компютъра.

Оптичен суич ES-0104-TE - 25км оптичен порт по едно влакно и четири Ethernet порта с порт базиран VLAN (Ethernet портовете не се „виждат” помежду си).

Оптичен суич ES-0401-TE – Четири оптични порта по едно влакно и един Ethernet порт с порт базиран VLAN (оптичните портовете не се „виждат” помежду си). Разполагаме с  4U 19” шаси, което побира 16 броя от това устройство.

Още продукти можете да намерите на нашия сайт: http://www.eurolan.net/bg/produkti_продукти.html

Пълната ценова листа: http://www.eurolan.net/prices.pdf

Редактирано от eurolan
www.eurolan.net/ - оптични медия конвертори и оптични суичове произведени в България
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 108
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • eurolan

    40

  • Велин

    10

  • MiPSus

    8

  • NetworkPro

    7

Transceiver

From Wikipedia, the free encyclopedia

Jump to: navigation, search

For the device used in avalanche rescue, see Avalanche transceiver.

A transceiver is a device that has both a transmitter and a receiver which are combined and share common circuitry or a single housing. If no circuitry is common between transmit and receive functions, the device is a transmitter-receiver. The term originated in the early 1920s. Technically, transceivers must combine a significant amount of the transmitter and receiver handling circuitry. Similar devices include transponders, transverters, and repeaters.

Това "конвертор" с два оптични порта ли ще да е?  :)

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това "конвертор" с два оптични порта ли ще да е?  ;D

така се водят при призводителя устройствата които преобразуват от електрически в оптични сигнали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно ...
  • Администратор

само да вметна имам поръчани от EM-0101-TE и имах случай в който този конвертор макар че беше линкнат не прекарваше трафик, явно не се разбират с всякакво оборудване.

Представителите на еуролан явно не посещават форума често.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да вметна имам поръчани от EM-0101-TE и имах случай в който този конвертор макар че беше линкнат не прекарваше трафик, явно не се разбират с всякакво оборудване.

Здравейте , 'Велин' дай повече инфо какво е нещото отсреща какъв е линка тестван ли е поне ,че EM-0101-TE не тръгна?С какви устройства върви та с това не ?

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Здравейте , 'Велин' дай повече инфо какво е нещото отсреща какъв е линка тестван ли е поне ,че EM-0101-TE не тръгна?С какви устройства върви та с това не ?

мисля че от другата страна беше nextwave TX 1310, но не съм се занимавал да търся причината.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗДРАВЙТЕ КОЛЕГИ

ИЗПОЛЗВАМ ТЕЗИ МЕДИИ ОТ ПОЯВАТА ИМ НА ПАЗАРА - ЗА СЕГА СЕ ДЪРЖАТ МНОГО ДОБРЕ. ДАНО ИЗДЪРЖАТ ПОВЕЧКО ВРЕМЕ!!!

МОИТЕ ПОЗДРАВИ КЪМ ЕКИПА КОЙТО ГИ РАЗРАБОТВА И ПРОИЗВЕЖДА! ОСОБЕНО СЪМ ДОВОЛЕН ОТ 4ПОРТОВИЯ ОПТИЧЕН СУИЧ - С НЕГО РАЗТОВАРИХ СЪРВЪРНОТО. МНОГО ДОБРЕ!!!

ПО СЕЛАТА СТАВА СУПЕР С ТЕЗИ МЕДИИ.

ПОЗДРАВИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да вметна имам поръчани от EM-0101-TE и имах случай в който този конвертор макар че беше линкнат не прекарваше трафик, явно не се разбират с всякакво оборудване.

Представителите на еуролан явно не посещават форума често.

Здравейте,

дали поради факта, че сме нови на пазара, или поради факта, че медиите са произведени тук, не знам, но до сега винаги, когато е имало проблеми всички търсят проблема в нашите неща :) А що се отнася до тази случка - ще ми се да видя такава медия, която се връзва срещу другите, а срещу нашите не иска... никаква логика няма, но все пак знае ли човек...

Ще си взема бележка и ще започна да влизам по-често ;)

Поздрави,

Христо Геренски

www.eurolan.net/ - оптични медия конвертори и оптични суичове произведени в България
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените са си там.В -"цени"

Доволен съм от продуктите им.Макар, че се опитах да вържа тяхна медия с гигабитова и не стана :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

това се получи след SEO оптимизацията :unsure: Хубаво е да се оптимизират сайтовете :lol:

Получава се при някои browser-и, от версия ли зависи ... не е ясно точно.

Както и да е. Ето линк към цените: ЦЕНИТЕ

Поздрави!

Edit: Оправихме го.

Редактирано от eurolan
www.eurolan.net/ - оптични медия конвертори и оптични суичове произведени в България
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.