Jump to content
  • 0

Проблем с WinBox или?!


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Въпрос

Значи проблема е следния.От известно време наблюдавам натоварване на процесора на 100%.Хардуера е RB450 с гигабитовите ланки и 680МHz CPU.Oбаче трафика който минава през него рядко надвишава 20 тина мегабита да не говорим, че 90% от времето му изобщо няма трафик!Но winbox ми показва 100% натоварване, а в графиките няма такова животно..Помолих комшията да види от неговата мрежа тъй като са свързани..При него не се наблюдава подобно нещо но неговия winbox е от преди доста години, а моя е изтеглен от офицялния сайт наскоро тъй като бях затрил стария..(незнам дали има някакво значение това).Иначе микротика е 3.23 stable.На 99% е сигорно, че няма реално такова натоварване.. но защо при мен така излиза?!Пробвах на 6 различни машини(но със един и същ winbox).Радвам се, че не е проблем на борда поне по всичко личи, че не е но просто ме дразни защо е така!?Някой имал ли е подобен проблем или някаква идея.. .. .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 отговори на този въпрос

Recommended Posts

  • 0
  • Администратор

CRC-32 същия ли е? Пробва ли ?

То ако CRC не отговаря няма да запали

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Щото понякога пускат WInBox със същия version number но с друго CRC32 демек друг WInBox просто не сменят version-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.