Jump to content

Избор на работен телефон.


koko

Recommended Posts

  • Отговори 34
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • master

    4

  • RudY-ElectriC

    3

  • danielskiii

    3

  • nightlord

    3

  • 7 месеца по-късно ...

Мнението ми за Гъсениката с 2 карти, като за 3 минутен досег ми хареса. Работен кон си е, но съм си доволен от употребявания ми SONIM xp3.20 Quest Pro вдигам си и 2-те ръце за него. Макар че е скъпотия като нов, заслужава си парите при тази година на производство.  ^-^

I never saw a wild thing sorry for itself . A small bird will drop frozen dead from a bough wit hour ever having felt sorry for itself.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Това е добро предложение, има вградена радиостанция, поставя се допълнителна антена за целта, недостатък на пръв поглед - не е евтин

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Android 4.1 + мобилен интернет

замества лаптопа на 98% и спасява много инфарктни ситуации, особено при голям работен раион :)

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Android 4.1 + мобилен интернет

замества лаптопа на 98% и спасява много инфарктни ситуации, особено при голям работен раион :)

 

С двете ръце съм за този вариант :)

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Изглежда много крехък но за тия парички не е лош. Колегата го чака да дойде в налично и мисли да го вземе.

http://www.gsmarena.com/hp_slate6_voicetab-5970.php


Щеше да е добре да има и А стандарт на WiFi то.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CatB15  6 месеца го ползвам, голямо магаре се оказа. Вода, падания, газене с колата, работи с ръкавици и мокри ръце перфектно. Като хардуер е слаб, но като телефон и идеален. Звука и микрофона са на ниво. Гледам са пуснали и някаква нова версия S50 с много по мощен хардуер и същите защити.

Lost but never forgotten

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.