Jump to content

Секторна антена 160 Градуса - предложения?


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

Колеги търся мнения за читава антентка на 2,4ГХз 160градуса с Вертикална поляризация.Преди имаше доста предлагане сега виждам масово на по 120 градуса само...Усилването да е по-голямо или равно от 13-14 децибела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И 120 градусовите си лъчат на 180 без грижи-с едно затихване в сектора от 120 до 180 мисля кам 3Дб

Родих се мокър, гладен и гол.Посрещнаха ме с бой, студ и изкуствена храна...От тогава всичко става все по зле...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Миро не са 120ки.. а това, че и 120 лъчат и на повече - да но идеята ми беше да си е стандарта 160 тка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Миро не са 120ки.. а това, че и 120 лъчат и на повече - да но идеята ми беше да си е стандарта 160 тка :)

Ще внеса такива, но каква е идеята за такъв широк градус, все пак?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз ползвам амос9 със приблизително такова усилване,не е труден за изработка.А иначе фабрични антени има тук:

http://www.vesuviustreamline.com/product/ultracom-14dbi-base-antenna-for-2.4ghz.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми за широкия ъгъл е да не слагам по 3 ами по 2 с гръб една към друга е по сметки не излиза точно 360 но понякога се налага да се правят компромиси :( Криза е  ;D

Тия шуменските ги гледах аз но някой ползвал ли ги е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен си е по добре да си имаш 3 антенки, защото ще имаш 3 радиа и натовареността на радиата ще е по малка от колкото като имаш 2. От тук ще можеш да вържеш повече клиенти и така. А това че ще дадеш още 200 кинта за трета антена не мисля че ще те бърка много понеже ще можеш да закачиш повече клиенти които ще ти избият парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм съгласен с теб така е! Но има места където просто няма как да има много клиенти но са пръснати на мн различни места.Имам няколко хот спота със сапонерки и 120градусни антени и там ако видя 5 клиента едновремено закачени е голяма работа иначе са 9 но много рядко си пускат компютрите .. Затова на такива места гледам да не затварям много пари...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.