Jump to content

Оптична Интернет мрежа


Recommended Posts

Дайте коментар по цените ( 'ISP' 'разбирачи' ) .

offed.png

Уловки няма , реални тарифни планове действащи.

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези * на скорост и ** на PON за какво са обяснени :D

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Защо ли си мисля, че тук има уловка,има Сърфиране,Файлове,да нямат предвид сърфиране и сваляне да е на отделни скорости,въпреки, че трудно ще овладеят това положение

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесват ми. Ако качетсвото е готино най-евтиния план е перфектен за мен като потребител. Ще пълня хардове и няма да ми остава време да се кефя на съдържанието което имам възможност да добарам.

Надявам се че тия скорости се достигат доволно често, че услугата не спира за повече от 1 минута и че няма абсолютно никакъв проблем със сайтове и със скайп и със гейминг. Демек качество на услугата или иначе споменавано като QoS.

Също се надявям и броя конекции да не е пипан, понеже например аз обичам да пускам един може би и два сийдбокса с големи настройки. Освен това в апартамента може да го ползваме заедно с други хора които не са свикнали да се ограничават и разчитат на доставчика да си управялва QoS-а за да са доволни всички страни в сделката. Или доставчика да има презапаси, което е добро управление на QoS-а :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

Този коментар **  е невярно твърдение, аз имам вече 120 клиента ftth (директно влакно от клиента до сървъра на мрежата). Иначе цените са добри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ко имаш крава пиеш млеко.. немаш крава пушиш трАва! Ай само да ми се обясни на едно влакно 30+ клиента вечер в 19-21 часа как ще си стигат скоростите ако не е епон, гпон? Особено ако са симетрични ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.