Jump to content

ВИВАКОМ МОШЕНИЦИ


Recommended Posts

Тв + Интернет е 20лв при Виваком и за тези пари услугата е повече от прилична! IPTV платформата им е от най-добрите да не кажа най-добрата, интернета също за тези които не им трябват високи скорости.

Може би говориш така защото не си виждал качество на картината, ако малко разбираш завърти си сателитката на 23.5 градуса изток и виж немците с какво качество са. Булсата също излъчват с по голям битрейд .За допълнение ,колко може да пренесе АДСЛ-а ,20-на Мбит за качествен стрийм  ти трябват поне 6-7 мбит колко остават за абоната едно нищо ,излъчват ТВ-то с голяма компресия за сметка на качеството.Я са се замисли колко ли ти трябва за 180 програми + 18 програми с full HD? вярно не гледаш всичко едновременно, но на HD-то му трябват 10-15 мбит за добро качество.

Все си мисля че даже и цифровата ефирна е с по добро качество от виваком (лично мнение..)

Пък ако някога се монополизира пазара и малките изчезнат няма да плащаш 20 лв, за тази услуга гаранция...

А и услугата е пакет : ТВ + интернет + телефон и след изтичане на промоционалните месеци фръкваш на 50 тунката, поне така се оплака познат които ползва пакета ,каза че плащал 55 лв.

Редактирано от space
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само, че съм ги виждал ами ги ползвам от почти година. СД каналите вървят с 3Мбита а ХД каналите с 9Мбита, говорим за FTTB услугата им. С булсат да ги сравнявам е смешно, при тях рядко има СД канал достигаш 3 Мбита а да не говорим за ХД, че HBO HD върви с 3-4 Мбита. Няма смисъл да въртя сателитката и да сравнявам (само на 28.2 излъчват както трябва СД 6-8Мбита и ХД 18-20Мбита). Сам каза., че 180 канала не се излъчват наведнъж. Вече всички нови абонати ще бъдат с влакно директно до тях, махат медта там където е възможно. Пакетната услуга винаги може да бъде подновена, на твоя познат му са се обадили поне 5 пъти да му предложат нови условия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да за качеството спор няма, че ефирната е много по-добра. Като каза АДСЛ-а се чудех как върви там IP тв то им но върви някак и то все пак завиди тъй като имат места където адсл-а едвам стига 2-3-4 мегабита в града и то.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

 а как се справят с 2+ ТВ приемника , такси, трафик ...

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 4 приемника и нямам проблеми тествал съм ги всички да работят едновременно на хд канал и през това време свалям торент,няма грижи.

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 4 приемника и нямам проблеми тествал съм ги всички да работят едновременно на хд канал и през това време свалям торент,няма грижи.

Като ти харесва ползвай си ги защо се опитваш да убедиш и нас.

 

Когато написах за тази бъгня на Виваком писах че слагат модем и от него взимат за ТВ а ти едва ли си така че да пишеш че нямаш проблеми а ако си така значи лъжеш защото всички знаем колко кара модемчето от телефонната линия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Пишеме за АДСЛ модеморутер + ТВ 
тез на оптика до сградата и мед до рутера са друга бира

  • Харесай 1
Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да друга бира са и пак не върви услугата. Имам познати на т.н. фибер, спирал много по често от това когато са били на адсл.

На места където не могат да закарат с адсл-а тв, слагат чиния за тв то в интерес на истината спира по рядко от булсат но все пак си спира.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

a92b0819b992adfb.jpg

 

ето така чакаме кол центъра на бизнес абонаментите - тва е 4тия ми опит със същата продължителност и успеваемост , на 60 мин прекъсва автоматично

дрин - дрин моля чакайте , дрин дрин дрин много важно , дрин дрин дрин - моля чакаите

добре че тия позвънявания за безплатни

Редактирано от NeTmAsTeR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бтк от преди 10 години са си зле и зле ще си останат ще ми предлагат флашка за интернет в къщи как не ги е срам направо с 64к интернет всичко им  е зле освен сателитната им телевизия  ама  трябва да те гепат за 2 години договор и от там плащай без да получаваш и ходи се оплаквай на който искаш ама как не са фалиралиоще незнам или чцетрофугата е голяма или много ,,,,,, народ

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е те няма как да фалират то е ясно, все пак на много места са монополисти а и съкратиха умните и кадърните кадри и оставиха само тези които много не питат и нямат претенции да работят за без пари.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

бтк от преди 10 години са си зле и зле ще си останат ще ми предлагат флашка за интернет в къщи как не ги е срам направо с 64к интернет всичко им  е зле освен сателитната им телевизия  ама  трябва да те гепат за 2 години договор и от там плащай без да получаваш и ходи се оплаквай на който искаш ама как не са фалиралиоще незнам или чцетрофугата е голяма или много ,,,,,, народ

Скоро мтел пускат сат тв и гледам ако дадена програма я има в HD то SD варианта отсъства 

  • Харесай 1
Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.