Jump to content

Какво представлява група "ISP"


Guest martidim

Recommended Posts

  • Администратор

ТЕМАТА Е Какво представлява група "ISP"  да уважим титуляра , ако на някой му станало интерсно да се пусне друга тема .

Може би трябва да се отбележи, че до раздела имат достъп и хора които не са Интернет провайдъри, но са в тази област. Идеята дойде в действителност от Миле но аз мисля че леко еволюира и не е баш това което трябваше да стане. На последната среща на форума се видя кои бяхме , дето се вика сплотихме колектива, това още повече ни насърчи в тая посока, с някои колеги поддържаме връзка не само чрез форума но без форума не може а раздела е добре дошъл.

п.с. молбата на 36март беше удовлетворена още на обяд щом прочетох поста, интересното е, че преди това сме разменяли няколко мейла но не е ставало въпрос за форума.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....КРАЙ, ТЕМАТА Е Какво представлява група "ISP"  да уважим титуляра , ако на някой му станало интерсно да се пусне друга тема .

Най-накрая си дойдохме на думата, че не бива да засир.ме темите на членовете и не такива на форума.

Извинявай vtbg59, че използувах точно твой цитат за да се аргументирам.

Велине, радвам се, че проблема на колегата е разрешен.

А, относно темата - не би следвало да пишем повече тук, след като проблема е приключен, ако някой има още нещо по въпроса за ISP и не-ISP и т.н. да създаде съотвената тема. Аз лично няма да добавя и дума към това, независимо от отговорите, ако не са по темата.

http://енергия.ею
http://www.e-kak.info/forum/index.php

https://www.youtube.com/channel/UC0hGPWgF79s4JhhXY0Eo4zA

 

Обяснявам само когато ме питат, и то ако съм на кеф!
Поздрави: Евгени LZ3EG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е да не прави бизнес план и етк на хора започващи идиотщината наречена isp. Иначе майната му повечето решения не са тайна за никой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки който има интерес да развива теми, тясно свързани с бизнеса ИСП, или теми които не трябва да се виждат от простолюдието, клиентите, големите телекоми, е добре дошъл да се покаже като културен човек с известен брой постове, и да иска достъп до раздела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига се цъкли :o Ще ти изхвръкне очото :)

Идеята на постовете е че може да се прецени достатъчно добре че става въпрос за човек с глава на раменете си а не някой напълно ку-ку  Ако иска някой сигурно може да прати и CV на админите или видеоклипче с нещо  Но се съмнявам някой с 0 поста да получи достъп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Явно мойта 100 не стигат...да оспамя със сто и първият

Важното е да имаш желание :o

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.