Jump to content
  • 0

Безжична карта Xtreme Range 5 ПРОБЛЕМ


georgi

Въпрос

Здравейте на всички от 1година се уча да работа с Микротик за момента проблеми сериозни съм нямал но сега се случва нещо ново за мен . Машината ми е 1,8GHz P4, 512RAM дънато ми е Gigabute945 . Машината си работи нормолно разпознава картата но в момента който реша да е пусна компютъра се рестартира :-[ :-/ :

Моля някой ако сее сблъсквал с подобен проблем да сподели какво ми отбягва. Благодаря и за форумчето полезно  ;D:D:);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 отговори на този въпрос

Recommended Posts

  • 0
  • Собственик

Най вероятно харчи повече ток,отколкото може да даде PCI шината или захранването.Сменяй захранване и/или дъно .

Здравейте на всички от 1година се уча да работа с Микротик за момента проблеми сериозни съм нямал но сега се случва нещо ново за мен . Машината ми е 1,8GHz P4, 512RAM дънато ми е Gigabute945 . Машината си работи нормолно разпознава картата но в момента който реша да е пусна компютъра се рестартира :-[ :-/ :

Моля някой ако сее сблъсквал с подобен проблем да сподели какво ми отбягва. Благодаря и за форумчето полезно  ;D:D:);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Незнам каво става но на последък много компютри купени преди година година и половина пристигат в офиса и те постоянно се рестартират и почти на всички проблема е захранването много рядко проблема е в рам памета. Според мен парво сменяш захранването и ако не се опрви сменяш и рам и трябва да си доиде на мястото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, значе направих следното сложих на старото дъно чисто ново захранване 600W Epsilon. С него пак същото се получава, после пробвах да подкарам микротика на ново дъно Intel i CPU-P4/3500. Обаче и така не можах да подкарам микротика на тея SATA дискове пробвах със стар хард с лентов кабел пак нестава, само един изнод има дъното IDE. Това го мъчех с версия 2.9.27 и нестана, после реших да пробвам дали ще тръгнат на рутер бордовете серия 133 с версия на микротик 3.0 Level4. Така проработиха картите в крайна сметка ще има още тестове но за момента неми остава време да ги мъча. Тествах на бързо на два борда в режим 5Ghz-turbo и резултати за мен не бяха задоволителни, при пряка видимост в офиса се вързана на -15db, скоростите бяха средно 22MB. Незадоволителен резултат за мен но това могат хаиваните. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.