Jump to content

Ubiquiti Още нови продукти на пазара


PcTuninG™

Recommended Posts

До колкото си спомням ми ги донесоха директно в офиса от BulPOST ама... може и да бъркам. Доставката не беше нищо страшно, върза ми се сметката и със нея. Пък и при положение че в БГ въпросните булети се появиха 2 месеца по-късно... Друг е въпроса че първите фърмуери беха неизползваеми де, ама УБНТ бързо влезнаха в час...

Ама пак ви казвам, смятайте хубаво, има си доставка, има си такса в банката при превода, ала бала... да не стане после ма то илзлиза по-скъпо отколкото от БГ... много е вероятно да е точно така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предпочитам да поизчакам малко и да си ги взема от Бг. Едно че е доста по - лесно пазаруването, друго че гаранцията е по - сигурна. Все пак трябва да стимулираме и нашата икономика :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да взема от тука ама не може една румъния , и гърция  да има а тука не и какво да стимулираме нашата икономика като цените тука са почти със 30% по високи . Не казвам примери просто казвам истината това ако му викаш стимулиране евала му кажи :) Винаги е било така сега някой ще каже еми транспорт има и такива . Еми има да ама нали са дистрибутори и им ги дават на по ниски цени . Като отидеш на Борсата домата не е 2.50 за кило а 2 лева така , че за какво говорим просто . :) Не казвам без пари а на нормални и достъпни цени. :)

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра новина . дано да си заслужават чакането след празничните дни  ще си поръчам и ще пиша коментар тука със резултати . ???

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не е поръчал още? Направи ми впечатление че в съседните държави NS5M е по - скъпо от NBM, а тук е обратното. Нали трябва да насърчаваме Бг икономиката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и друг въпрос - гаранциите, мн по лесно е закупено нещо от бг да се подмени отколкото от чужбина. Друг е въпроса на каква цена

Лично на мен не ми се е случвало да търся и съответно да ми признаят гаранция за безжично устройство. Обикновено щетите са на ЛАН порт и няма кой да ти признае гаранция в БГ за такова нещо, така че ми е все едно от къде го купувам ( малко неща са от БГ заради цените тук).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес тествах на масата и получих реални 99,8% натоваране на мрежовата карта на компа. Утре като ги монтирам ще постна резултати от тестовете в полеви условия, като недостатък мога да отбележа че веднъж като се съединят 2-те части на корпуса ми беше невъзможно да ги разделя пак и съответно беше трудоемко да се сложи рж-то. Липсва опция за дистанционно ресетване или поне не видях такова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз днес пробвах 2 бр бриджове ама нещо не ми хареса резултата и утре ще повъртя още . Колега относно разделянето на двете части и аз се мъчех  Има едино каналче  което леко се надига с отверка и се изважда предната част  друг начин няма прилагам и снимка

post-199-130900726978_thumb.jpg

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На каква дистанция ги мъчи, някой друг съвет може да ми е полезен за утре да не се връткам много че ще подменям работещ линк и не е желателно мн време да няма нет  какви бяха нивата на сигнала и какви бяха резултатите с airmax и без него. Предполагам ползваш 40 mhz лента. По чуждите форуми пише че предната част като се завъртала на 180 градуса имало положителен ефект. Предполагам си ги префлашнал с новата версия която отстранява софтуерни проблеми с мощноста. 10х за инфото относно отварянето, аз не исках да ги напъвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи дистанцията е 6 км ти на каква дистанция смяташ да пускаш ? Ще постна някой снимка да видиш какво показва реално прекара 20 мб с аирмакс  без него е боза не съм префлашнал нищо карам си с тази който дойдоха. Утре ще се мъча да насоча още антените и ще пиша какво е станало 

post-199-130900726985_thumb.jpg

post-199-130900726988_thumb.jpg

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи дистанцията е 6 км ти на каква дистанция смяташ да пускаш ? Ще постна някой снимка да видиш какво показва реално прекара 20 мб с аирмакс  без него е боза не съм префлашнал нищо карам си с тази който дойдоха. Утре ще се мъча да насоча още антените и ще пиша какво е станало

Значи преди да насочваш наново антените аз 20 мегабита хващах с НС5 на 5 км дистанция, според мен трябва да направиш 4 неща преди да въртиш антените.

1.http://www.ubnt.com/forum/showthread.php?t=20761  ей тука пише защо е ВАЖНО да се префлашне

2. Сложи 40 mhz лента на канала ( качва почти 2-ти трафика)

3. Маркирай Channel Shifting  и пробвай на 5810 mhz ( постепенно сваляй ако е мн зашумен ефира)

4. На къси разстояния air maxa се маха понякога, пробвай задължително и без него.

Пиши после какво е станало, тука всеки момент ще мине буря, дано следобед е хубаво времето да направя проба и аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.