Jump to content

MartoPleven - Супер Измамник


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

Преди няколко седмици от него взех доста неща.... Няколко АП та суичове и т.н. Суичовете който трябваше да бъдат 3com. Но бяха пълни реалтеци... Дори ме е страх да ги пусна като ги видях в какво състояние са. АП тата пък трябваше да са само с изгорели портове, а няколко от тях  да са здрави е да ама от тогава на сам неможем да ги подкараме! Другите който бяха само за смяна на чипа за лана така са барани с поялника че и да намеря чип то няма смисъл - платката е направена на ГЪЗ! Радио картите още не съм ги пуснал но и това ще стане. Просто мн ме ядоса и трябва да се благодари, че не ме наблизко един към друг просто нямаше да пия една студена вода като сега. И ме убеждава че работели. Е аз разбирам от оня ден да се занимавам с това и то да съм пробвал само аз ама 5 човека да немогат да ги подкарат някак незнам как да му повярвам, че тия който ми е казал че трябва да работят са работели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи 11мб Ап та ми трябваха точно такива. Суичовете ги взвх само защото ми каза че са 3ком. За музея ;) . АП тата дори и да не им рабетеше лана мен ме утстройват тъй като съм им намерил друго приложение. Но това което трябваше да работи.. и на него бях му намерил място.... SMC то също имах къде да го сложа за линк който не изисква повече от 300К и то пълен макс.. няма смисъл да слагам друго но SMC то само мига като дискотека и толкова... . Другите не са тествани ама ...................................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да го д*ха, яд ме е, че не си свърших само работата както беше замислена.. И че има такива малоумници дето си мислят, че така ще забогатеят с дребни печалби... Покъсно може да пусна снимки ако имам време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Потребителя е предупреден

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ето на едно ап SMC което мига само и нейска да зареди ос са си. На платка макар, че снимката е кофти.. се вижда елемента с 6 пина го няма. И има мосче с тънка жичка.

post-61-13090072604_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

софтуерното превключване е направено ::) перманентно хардуерно хехе

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е болка за умиране но дори и да работеше нямаше да го ползвам.... при тия честоти е много деликатна работата - най-малкото е разсъгласувано всичко поради простия факт, че чипа има някакво по различно съпротивлние при тези честоти от релето / мостчето .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Не е болка за умиране но дори и да работеше нямаше да го ползвам.... при тия честоти е много деликатна работата - най-малкото е разсъгласувано всичко поради простия факт, че чипа има някакво по различно съпротивлние при тези честоти от релето / мостчето .

едва ли ще е толкова разсъгласувано, тоя превключвател е първото нещо де ще изгори при гръм :( и евентуално да спаси радио частта, не съм се сещал да видя какво затихване обикновенно правят.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми трябва да се види по PDF трябва да му дават някакви данни. Но не е като стандартен контакт и особено ако другите елементи по веригата ( визирам капацитетие и индоктивностите предимно ) са съобразени с него, а него изведнъж го няма... няма да е същото! В тия бандове само да кихнеш и всичко се сменя :( .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

В тия бандове само да кихнеш и всичко се сменя :( .

претставям си как ще е ако настинеш :) :)

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Да мисля, трябва да видя дали му пазя корпуса. Иначе отиде за части то не си струва да си губя времето с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Затихването е 3dB, стандартно ги махахме едно време, като преправяхме wrt54 да работи на 100mW, и като им местехме честотно каналите. Имам още такива с изместени канали дето си работят вече 6,7 години. Не е прав релоад че е загуба на време. Специално wrt54 има 250mW стъпало а работи оригинално на 28mW софтуерната настройка която вдига мощността е само половината от работата, защото устройството остава "глухо". Като се махне комутатора чувствителността е коренно различна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.