Jump to content

Може ли да се направи това...


technomen

Recommended Posts

Здравейте, значи пуснал съм си един Bullet M2 като АП за да си имам нет в съседната ми къща и около нея съответно, та значи пуснал съм му само МАС АCL и съм добавил няколко мак адреса да имат достъп друга защита не съм пускал всичко си работи добре но ми се иска към някой от мак адресите (съседите) да огранича скороста защото постоянно свалят и..... не ми се иска да го го спирам на цяло интернета към тях просто искам да намаля скороста им.Гледам че има Traffic Shaping но това не намаля ли трафика като цяло на bullet-a  не само на определени мак адреси? Как мога да направя това за което питах по горе :)

Едит: Сега е с [table][tr][td]Firmware Version:[/td][td]XM.v5.1[/td][/tr][tr][td]Build Number:[/td][td]3635[/td][/tr][/table]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шейпара доколкото помня е на целия трафик. Мисля че няма как но нека да видим и другите какво ще кажат. Ако няма варянта е един борд + мт . :) И ще можеш всичко да правиш.  п.п. не съм сигорен дали с друга ОС ако се флашне няма да стане...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз си помислих че ще е някакво такова положението, но реших да питам  :)  А иначе си ми върши чудесна работа на мен и ако няма вариант да им огранича малко скороста най много да си го огранича само до моите устройства стига съм се правил на "добрия съсед"  :-X .Иначе за борда е ясно но....  :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.