Jump to content

Rocket M5 със грид антени ?


PcTuninG™

Recommended Posts

Не би трябвало да има проблем. Въпроса е дали е икономически оправдано, освен ако нямаш много излишни антени и излишно покривно пространство :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен зависи за какво растояние си говорим. Ако е на по-малко може с двоен облъчвател то и на голямо трасе може но мисля, че се губи смисъла...

п.п. Да не спамя по на долу темата по въпроса за изработката - като цяло съм много доволен от продуктите който съм разглеждал особено от вътре. Малко си личи типичния Хамерикански манталитет,  а именно купуваш и пускаш за няколко минути независимо колко си образован в тази насока. Найстина доста е мислено за повечето неща малко още съм резервиран към нано тата и капачето им където влиза лан кабела отностно влагозащитеноста но засега работи от както съм го сложил :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го правя от гледна точка на цената , че е по евтино а дали ще е по рентабилно може да е по добре от техните антени който предлагат всичко трябва да се пробва  :)

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден ми дойдоха Rocket Dish-овете ама чакам малко да утихне ветреца и ще тествам как са като усилване и прослушване между H и V. Иначе като изработка ме кефят. Всичко си е направено перфектно и са помислили и за най малкия детайл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Онзи ден ми дойдоха Rocket Dish-овете ама чакам малко да утихне ветреца и ще тествам как са като усилване и прослушване между H и V. Иначе като изработка ме кефят. Всичко си е направено перфектно и са помислили и за най малкия детайл.

на същото мнение съм, изработката е добра.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма спор добра е но никой не казва колко прекарва как се държи . Имам наблюдения, че като завали сняг се натрупва на облъчвателя от пред сняг и става на лед  и то много дали има влияние  :) 

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Няма спор добра е но никой не казва колко прекарва как се държи . Имам наблюдения, че като завали сняг се натрупва на облъчвателя от пред сняг и става на лед  и то много дали има влияние  :)

Не чететеее ама хич, даже и пикс има качени, А относно снега , когато това е за притеснение се слага радом.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.