Jump to content

КОРЕКТНИ ТЪРГОВЦИ


Anatoli

Recommended Posts

Искам да изкажа своите искрени извинения на PcTuning че го оклеветих като некоректен търговец, а всъшност той се представи като един от малкото корекни търговци.Искам с този пост да създам тема в която всеки свободно да похвали някого  както има "Черен списък" така и да има и нещо такова.ИСКРЕНИ ИЗВИНЕНИЯ. :)    

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер че сте се разбрали, хубава тема ама и променете заглавието че има правописна грешка :)

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да похваля няколко човека.. Mile, Edemy2001, PcTuning, kmeta, slevin, cit. To може и други да има но немога да помня всеки ( да не се засягат ) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм търговец. Па и не съм от най-коректните. Кой не верва да мине да чуе как хвалим една Нива с надпис "Продават ме".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз не съм търговец но продавам разни неща... Както и ти и аз съм купувал и за тва. Не е казано е заглавието на темата, че трябва да си фирма за да си търговец :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе най-коректен и най-реалистичен продавач си е дидйея, определено  :(

DJ69 imam predvid.

Има и други много свестни, аз пост-вам само да кажа кой е на първо място  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз не съм търговец но продавам разни неща... Както и ти и аз съм купувал и за тва. Не е казано е заглавието на темата, че трябва да си фирма за да си търговец :(

Подкрепям поста на DJ69 темата е за хора който продават продавали са разни предмети продукти и други

има тема във форума за коректни търговци конкретни ФИРМИ

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Аз не съм търговец. Па и не съм от най-коректните. Кой не верва да мине да чуе как хвалим една Нива с надпис "Продават ме".

Че какво ти е бе

Ето смело и безотговорно гласувам с 10 за теб

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...
  • 4 weeks later...

Гласувам с две ръце за DJ69 изключително отзивчив и коректен

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.