Jump to content

Приеха на първо четене тоталното следене на телефони и Интернет


Тодор Лазаров

Recommended Posts

Тоталното следене май го оставиха за по късно ама приеха тва.. http://www.dnes.bg/politika/2010/05/10/skype-i-gsm-pod-lupa-sledi-gi-mvr.90696,1 което пак е трън в очите..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 111111

    11

  • NetworkPro

    11

  • ¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

    10

  • px1

    4

  • Администратор

В срок до 72 часа след разрешението от съда интернет доставчиците и  мобилните оператори трябва да предоставят данните. Те са длъжни да пазят  сведенията за трафика за срок от 1 година.

??? тоя трън ще извади очите на някой ... как ще стане тая работа?

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комуникацията между IP адресите е извън контрола на хората. Това не е като телефон - да набереш IP адреса и да му звъннеш да си говорите. Софтуера прави връзките между IP адресите без потребителя да знае. Например : Skype софтуера за чат и разговори, BitTorrent от който компаниите се възползват за безплатна онлайн дистрибуция на техните мутлмедийни материали.

Още един пример кога потребителя няма контрол над комуникацията към определен IP aдрес: повреда в DNS сървър праща заявките на потребителя или на потребителския софтуер на грешен IP адрес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нека следят, това са куп ненужни ТЕРАБАЙТИ информация

това IP е било свързано с друго IP на тази дата толкова време, в какво ще разберат, какво е вървяло по тази връзка? аз лично не се притеснявам да не ми видят нещо.... като искат информация за някой потребител-торентаджия ще има да гледат логове като разпрани...

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те това го правят да замажат очите на хората като симулират дейност. Няма друго обяснение за безсмислицата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ще кажат а това с това е било свързано и какво е минавало нз ... то е било свързано значи са  се познавали един вид.. и гледай сеира после ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, доста ще е яко да познавам около 3500 човека / толкова имам хванати от правилото за торенти в момента/ т.е. значи съм теглил 1 програма - познавам 3500 човека. ако изтегля някой касов/масов филм и .... 10 000, 15 000. В момента първите 3 торента от замунда в най-теглени имат над 20 000 пиъра еми... не ги познавам всичките

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз те разбирам напълно но те може да не го направят.. и да стане по простия начин... имало ли е "контакт" - имало е пък на кой порт или по какъв начин ще се мисли после... обаче е Имало!И после почват главоболията....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

ще атакуват на сляпо пък каквото се случи

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момъци,

тия разсъждения по темата са излишни.

В ЗЕС е посочено данните които всеки ИСП трябва да пази в срок от 12 месеца.И това влезе в сила от вчера.

Т.е. тези системи би трябвало да работят ( споделете вашия опит как го реализирахте).

Освен това да напомня на тия които не са се сетили, че всеки ИСП регистриран като такъв в КРС, до вчера (10.05.2020) трябваше да изпрати информация за лицата които е уполномощил да дават тази информация на органите на реда които са я поискали по надлежен ред.

Така че който не е , да праща докато не е отнесъл глобичка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........... всеки ИСП регистриран като такъв в КРС, до вчера (10.05.2020) трябваше да изпрати информация за лицата които е уполномощил да дават тази информация на органите на реда които са я поискали по надлежен ред....

Че това пък какво е сега? Аз не съм получавал нито майл нито писмо? Къде го пише??????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При нас човека от БОП обиколи по доставчиците и си събра данни за това кой трябва да търсят :-) Лошото е че немам документ че съм предал тез данни, та ако трябва се ядем...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Т.е. тези системи би трябвало да работят ( споделете вашия опит как го реализирахте).

??? дали някой въобще го е реализирал

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеца по-късно ...

Да съживя малко темата:

Някой реализирал ли го е изискаването за следене на трафика и по какъв начин?

Питам по простата причина, че разбрах за скорошен случай на едно момче, което се е самообило и са искали логовете от доставчика му.

Skype: Intel98

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.