Jump to content

Приеха на първо четене тоталното следене на телефони и Интернет


Тодор Лазаров

Recommended Posts

Милене, ми те затова "умните глави" са измислили "кризата" бре. Прерзпределя се пазара на трагично починалите "бизнесмени" по време на кризата. Кой оцелее ще закусва - кой продава за кутия "Мелник" (щото за "Виктори" не остава ако нет-о е 5-8 лева) само и само да е в играта - ще се оттече в дерето с времето.

Между другото "кризата" е подходящо време за реорганизации, ъпгрейди и инвестиции. Като гледам си се ориентирал и ти :). Доста неща оферира поради ъпгрейд :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 111111

    11

  • NetworkPro

    11

  • ¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

    10

  • px1

    4

Ivo  - съгласен съм за това: "Между другото "кризата" е подходящо време за реорганизации, ъпгрейди и инвестиции. "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кеф цена нема, а мерак се гаси със пари. Толко одъртях, че помна динозаврите га лазеха по плаца и викаха "уволнение" баси. Дигам левел и експириънс. Чакам нов пач и наново. Интересно ми е как ще се развиват нещата. А кризата.... Масата народ е в перманентна такава от години, но вече със заемите и традиционната българска непогрешимост и вяра, че едва ли не сме в EU ще ни довърши. Молете са на бога да задължат всеки търговец да е с касов апарат вързан през нет-а с данъчното иначе и ние сме в кофите. Свърши 100-200-300% ръст на година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Администратор

текста е приет днес

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а в крайна сметка какво точно е прието, смисъл някой намери ли точния текст как са описани нещата зашото аз немгоа да намеря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

не е обнародван

за сега отпада "интерфеиса"

следенето ще е след прокурорско разрешение

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Дам .. на въпроса какво точно искате и разбирате под "трафични данни" получих отговор от типа: амиии ... амиии ... не знам, това от шеф на ТЗБОБ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да ги претоварим с ненужна информация. Mirror nа портове и то не само на трафика на клиентите ми и на други изцепки от сорта трафик между локални сървъри. 500Mbit/s постоянен поток. Да видят те хубаво ли е да се бъркат дет не им е работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Аз предлагам да ги претоварим с ненужна информация. Mirror nа портове и то не само на трафика на клиентите ми и на други изцепки от сорта трафик между локални сървъри. 500Mbit/s постоянен поток. Да видят те хубаво ли е да се бъркат дет не им е работа.

Е това е нещо полезно  :)

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искат мирор порт, давам веднага....ама не ми е ясно как може да им логвам по 100 000 pps  :) Янво при поискване, ще играе стъкмистиката и фалшиви логове :) :) ;D ;D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Аз предлагам да ги претоварим с ненужна информация. Mirror nа портове и то не само на трафика на клиентите ми и на други изцепки от сорта трафик между локални сървъри. 500Mbit/s постоянен поток. Да видят те хубаво ли е да се бъркат дет не им е работа.

страшна покана ще им пуснеш да ти дойдат на гости

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При наличието на p2p технологии с които клиентите правят трафик помежду си, в мрежите които администрирам не са нужни локални сървъри за тази цел. Локалните сървъри са с бизнес приложения. Например.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.