Jump to content
  • 0

Доставка на интернетна около 15 км.


travoltino

Въпрос

Здравейте, както се вижда съм доста нов от няколко дни чета и уча за изграждане на ЛАН МАН мрежи така че към безжичните съм малко (много) необразован, искам да прокарам интернет до едно градче Брезник ( показано на картата) Обаче пречките са много първо че се пада в дупка и на високите баири няма къде да се сложи оборудване на това място дето съм решил (където е най-високо) има не прякано по-добра видимост въпроса ми е може ли да се прокара по някакъв начин безжично, защото другите методи са достааа скъпи, иако изобщо е възможн до каква скорост може да се достгне. !?

map.png

Благодаря ви предварително и съжалявам за неяснотата по въпроса ми ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 отговори на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Техниката работи само ако има пряка видимост. Или трябва да си намериш място което да вижда и 2те точки. В добри условия можеш да прекараш 40-50мбит.

Wireless is more temperamental & variable than a woman’s mood! ;)
"no matter how hard you try, you just can NOT please everyone"

"където глупостта е образец-там разума е безумие.."Гьоте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не съм много съгласен за пряката видимост,има и доста други фактори...например дали ще е на 2.4 или на 5Ghz.Ако е на 5-ца е направо задължителна видимоста,но не и за 2,4.Разгледай колко метра е разликата по права линия между двете точки и ако не е много голяма с 2,4-ка ,с 2 калифорнии може да я докараш на -75db поне  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

то върви ама като падне мъглата и почват "ся що няммаме нет , мн ми е бавен" и т.н без видимост не се хващай

Намери някое място което се вижда и от двете места и така .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

До тук, доста безсмислени съвети. Който може да му го направи, да се свърже с човека, да отиде, огледа, сметне и реализира. Знам за какво става дума. Момчетата са свестни и ще си платят, стига да им се свърши работа. Аз не искам да се замесвам заради "Конфликт на интереси"  :-\ А между другото, ако някой им помогне и с правописа, цена няма да има. ;);D:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.