Jump to content

Виваком ограничения по изградени връзки ?


JohnTRIVOLTA

Recommended Posts

  • Администратор

Колеги здравейте, дали някой е запознат какви ограничения имат на L4 /изградени връзки/ виваком в предлаганите бизнес планове ! Няма да питам при вас как процедирате , че темата си е малко табу 🤫

Редактирано от JohnTRIVOLTA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • JohnTRIVOLTA changed the title to Виваком ограничения по изградени връзки ?
  • 3 years later...

Не би трябвало да виждаш такива на бизнес клас услуга. Ползват се CPE-та където е ботълнека но се менажира адекватно когато знаеш какво правиш.

 

Лично си пусках дарк файбъри и интернети в датацентъра за да няма такива драми, и с още едни екстри удържахме най големия ддос флуд за годината едно време. (wasntme). - Корекция, най-големият ДО ТОГАВА рекорден ДДоС във Интернет. - услугите ни бяха Ъп по време на рекордният флуд. Даже и разбрах кой го беше пуснал тоя ДДоС но не мога да кажа. 🤐

Редактирано от NetworkPro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор
Преди 4 часа, NetworkPro написа:

Не би трябвало да виждаш такива на бизнес клас услуга. Ползват се CPE-та където е ботълнека но се менажира адекватно когато знаеш какво правиш.

 

Лично си пусках дарк файбъри и интернети в датацентъра за да няма такива драми, и с още едни екстри удържахме най големия ддос флуд за годината едно време. (wasntme). - Корекция, най-големият ДО ТОГАВА рекорден ДДоС във Интернет. - услугите ни бяха Ъп по време на рекордният флуд. Даже и разбрах кой го беше пуснал тоя ДДоС но не мога да кажа. 🤐

Няма драми вече повече от година! Просто сменихме провайдъра 😊

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. Аз предпочитам да имам повечко линии, ако имам от тях е линия N+N+1... И после си им обяснявам много точно ясно обучително какво искам от тях, ако имат липси по услугата. Защото са си опасни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.