Jump to content

Продавам суич Cisco 3750X-12S V04 + 10G модул + ipservices лиценз


Recommended Posts

Продавам употребяван суич Cisco 3750X-12S V04 14(16)xSFP 1G + 2x10G SFP+ + ipservices лиценз

 

За повече инфо: https://www.cisco.com/c/en/us/support/switches/catalyst-3750x-12s-s-switch/model.html

Switch#sh ver
Cisco IOS Software, C3750E Software (C3750E-UNIVERSALK9-M), Version 15.2(4)E7, RELEASE SOFTWARE (fc2)
Compiled Tue 18-Sep-18 12:50 by prod_rel_team

ROM: Bootstrap program is C3750E boot loader
BOOTLDR: C3750E Boot Loader (C3750X-HBOOT-M) Version 12.2(58r)SE1, RELEASE SOFTWARE (fc1)

Switch uptime is 22 minutes
System returned to ROM by power-on
System image file is "flash:/c3750e-universalk9-mz.152-4.E7/c3750e-universalk9-mz.152-4.E7.bin"
Last reload reason: Reload command

License Level: ipservices
License Type: Permanent Right-To-Use
Next reload license Level: ipservices

cisco WS-C3750X-12S (PowerPC405) processor (revision K0) with 524288K bytes of memory.
Processor board ID FDO1716Z08N
Last reset from power-on
1 Virtual Ethernet interface
1 FastEthernet interface
16 Gigabit Ethernet interfaces
2 Ten Gigabit Ethernet interfaces
The password-recovery mechanism is disabled.

512K bytes of flash-simulated non-volatile configuration memory.
Base ethernet MAC Address       : 6C:41:6A:20:4F:00
Motherboard assembly number     : 73-13329-05
Motherboard serial number       : FDO17152AUT
Model revision number           : K0
Motherboard revision number     : A0
Model number                    : WS-C3750X-12S-S
Daughterboard assembly number   : 800-32727-03
Daughterboard serial number     : FDO1716037K
System serial number            : FDO1716Z08N
Top Assembly Part Number        : 800-35090-05
Top Assembly Revision Number    : B0
Version ID                      : V04
CLEI Code Number                : CMMFG00ARD
Hardware Board Revision Number  : 0x05


Switch Ports Model                     SW Version            SW Image
------ ----- -----                     ----------            ----------
*    1 18    WS-C3750X-12S             15.2(4)E7             C3750E-UNIVERSALK9-M


Configuration register is 0xF

Switch#sh lic
Index 1 Feature: ipservices
        Period left: Life time
        License Type: PermanentRightToUse
        License State: Active, In Use
        License Priority: High
        License Count: Non-Counted

Switch# show inv
NAME: "1", DESCR: "WS-C3750X-12S"
PID: WS-C3750X-12S-S   , VID: V04  , SN: FDO1716Z08N

NAME: "Switch 1 - Power Supply 1", DESCR: "FRU Power Supply"
PID: C3KX-PWR-350WAC   , VID: V02A , SN: AZS1712033R

NAME: "Switch 1 - FRULink Slot 1 - FRULink Module", DESCR: "FRULink 10G ST Module"
PID: C3KX-NM-10G       , VID: V01  , SN: FDO16281HP1


Switch#show env all
FAN 1 is OK
FAN 2 is OK
FAN PS-1 is OK
FAN PS-2 is NOT PRESENT
SYSTEM TEMPERATURE is OK
System Temperature Value: 22 Degree Celsius
System Temperature State: GREEN
Yellow Threshold : 46 Degree Celsius
Red Threshold    : 60 Degree Celsius
SW  PID                 Serial#     Status           Sys Pwr  PoE Pwr  Watts
--  ------------------  ----------  ---------------  -------  -------  -----
1A  C3KX-PWR-350WAC     AZS1712033R OK               Good     Good     350/0
1B  Not Present

SW  Status          RPS Name          RPS Serial#  RPS Port#
--  -------------   ----------------  -----------  ---------
1   Not Present     <>

 

Цена:

 Cisco 3750X-12S - 700лв.

 

Забележки:

• Не се интересувам от бартери !

• Компонентите нямат валидна гаранция, но са тествани на 100% и тяхната безпроблемна работоспособност е гарантирана !

• Всичко се намира в град Пловдив. При интерес от други населени места, може да се ползва куриерска услуга с наложен платеж за сметка на получателя !

• Начини за връзка: телефон - O 888 6 девет 8867

IMG_1.jpg

IMG_2.jpg

IMG_3.jpg

IMG_4.jpg

IMG_5.jpg

IMG_6.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Similar Content

    • helco
      By helco
      Продавам употребявани суичове Cisco Catalyst 2960S-48LPS-L 48x10/100/1000BaseT POE+(30W на порт) + 4gigabit SFP
      За повече инфо: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/switches/catalyst-2960-series-switches/product_bulletin_c25-578924.html
       
      Цена:
       Cisco Catalyst 2960S-48LPS-L - 320лв/бр.
       
      Забележки:

      • Не се интересувам от бартери !

      • Компонентите нямат валидна гаранция, но са тествани на 100% и тяхната безпроблемна работоспособност е гарантирана !

      • Всичко се намира в град Пловдив. При интерес от други населени места, може да се ползва куриерска услуга с наложен платеж за сметка на получателя !
      
      • Начини за връзка: телефон - O 888 6 девет 8867

    • helco
      By helco
      Продавам употребявани суичове Cisco Catalyst 2960S-24PS-L 24x10/100/1000BaseT POE+(30W на порт) + 4gigabit SFP
      За повече инфо: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/switches/catalyst-2960-s-series-switches/data_sheet_c78-726680.html
       
      Цена:
       Cisco Catalyst 2960S-24PS-L - 190лв
       
      Забележки:

      • Не се интересувам от бартери !

      • Компонентите нямат валидна гаранция, но са тествани на 100% и тяхната безпроблемна работоспособност е гарантирана !

      • Всичко се намира в град Пловдив. При интерес от други населени места, може да се ползва куриерска услуга с наложен платеж за сметка на получателя !
      
      • Начини за връзка: телефон - O 888 6 девет 8867



    • plameni
      By plameni
      Продавам PoE-суичове Cisco 3560.
      • 24 x 10/100BASE-TX ports with PoE;
      • 2 gigabit SFP 
      Поддържат се както IEEE 802.3af, така и legacy PoE detection (Cisco pre-standard).
      Всички RJ45-портове и SFP-слотове на всички суичове са тествани и нямат проблеми.
      PoE-функционалността е тествана с IP-телефони LG Nortel LIP-6812D и Cisco CP-7960G.

      Намират се в Пловдив.
      Тел.: 0885 199 229
      Цени:
      Cisco 3560, (Flash memory - 16 MB), без планки - 75 лв./бр.
      Cisco 3560 v2, (Flash memory - 32 MB), с планки - 90 лв./бр.

         
       
    • helco
      By helco
      Продавам употребявани, двубандови аксес поинти Cisco AIR-AP3802I-B-K9 и AIR-CAP702W-A-K9.

      За по-подробна информация https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/wireless/aironet-3800-series-access-points/datasheet-c78-736498.html 
      https://www.cisco.com/c/en/us/support/wireless/aironet-702w-access-point/model.html
      Cisco AIR-AP3802I-B-K9 е контролер и аксес поинт в едно. Може да управлява до 100 АП-та и не се нуждае от лицензи. Поддържа стандарт 802.11ac Wave 2  4x4 MIMO with three spatial streams (до 2.6 Gbps)
      Cisco AIR-CAP702W-A-K9 е двубандов аксес поинт с вграден 4 портов гигабитов суич. Единият от портовете има PoE out (може да захрани камера, телефон ...). Поддържа стандарт 802.11n support for 2x2 multiple-input, multiple-output (MIMO)
      И двете АП-та могат да работят самостоятелно, без контролер
      За тези които нямат PoE+ (30W) захранване предлагам Cisco Aironet Power Injector AIR-PWRINJ6 (чисто нови, неразопаковани)
      Цена:
      AIR-AP3802I-B-K9 - 350лв.
      AIR-CAP702W-A-K9 - 150лв.
      AIR-PWRINJ6 - 33лв. (цената е при закупуване с АП)

      Забележки:

      • Не се интересувам от бартери !

      • Компонентите нямат валидна гаранция, но са тествани на 100% и тяхната безпроблемна работоспособност е гарантирана !

      • Всичко се намира в град Пловдив. При интерес от други населени места, може да се ползва куриерска услуга с наложен платеж за сметка на получателя !

      • Начини за връзка: телефон - O 888 698867










    • plameni
      By plameni
      Продавам SFP-модули E2O EMA2G-LD3TA-MT, Dual type - Ethernet & Fibre Channel.
      Тествани и на Cisco 3850. Работят без проблеми като "unsupported-transceiver"

      Dual type - Ethernet & Fibre Channel, Tri-rate:
      - 1.25 Gbps Ethernet
      - 2.125/1.0625 Gbps Fibre Channel
      - 850nm Wavelength
      - Small Form-factor Pluggable (SFP)
      - LC Connector
      - Multi-mode Fiber (MMF)
      - Distance - 550m
        

      Цена: 0.99 лв./бр.

      Намират се в Пловдив.
      тел.: 0885 199 229
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.