Jump to content

Цепач за оптика

Recommended Posts

Заварката е кръпка , няма как да ме убедиш че нещо което има кръпка си е нова дреха .Заварката знаи даунтайм име места където е недопустим . И Още едно нещо бъдете Сплайциори моля развйите се не бъдете заварчици . Да наблегна не е казано с обидно намерение . За всяка оптика си има технология и инструменти с които това става елементарно .

Много ми е драго да чета аналогии на оптични мрежи с шивашки изделия.Това кръпки , чорапи копчета и прочее кинкалерия.Оптичната заварка е важна част от технологията на оптичните комуникации и като такава на изпълнението и е отделено огромно внимание,Благодарение на това технологично е сведена до операция извършвана от сравнително грамотни хора в сравнително изпълними условия.Това обаче не дава право да бъде вулгаризирана дори и в нетолкова ангажиращ разговор като нашия.Искрено се забавлявам от опитите на хора като теб да изкажат мнение а във втория и третия пост почват да си противоречат.За да не съм голословен ще обясня:За всяка оптика си има технология и инструменти с които това става елементарно - край на цитата.Така е и по напред цитираш инструмент който е предназначен за надлъжно разцепване на външната PVC обвивка на кабела но не и на бронята под него.Това е причината въобще да се включа в разговор с теб.Предложих да не подвеждаш човека.Защото той пита за инстумент с който да цепи брониран кабел.Нали правим разлика в структурата на различните оптични кабели?Става със всякакъв инструмент, но си има специален за брониран кабел.Надявам се по този въпрос нямаме разногласия.Ако настояваш че можеш да разцепиш бронята с това нещо на Kabifix - съгласих се , но не е това инструмента в тон с това което цитирах от теб.

поздрави и с уважение.