Jump to content
  • 0

Ъпдейт на Winbox


trapatoni

Въпрос

Здравейте.

От известно време Winbox не може да се ъпдейтне. По същата процедура, по която винаги съм го ъпдейтвал, вече не ще. С 3.20 съм, и стартирам го като Администратор, Tools - check for updates, дава ми че има 3.23 (преди даваше 3.22 и т.н. до 3.21), давам Ъпграде, сваля квото сваля, и се затваря. Изчаквам, стартирам го отново (без значение дали веднага пак като администратор или не), и си стои 3.20. Взе да ми писва вече, и се допитвам до вас, дали това е бъг или нещо друго. Инат съм и опитвам, преди да го сваля отделно и да заместя ръчно екзето.

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 отговори на този въпрос

Recommended Posts

  • 0
  • Администратор

Погледни самия фаел да не е само за четене, след обновяването се рестартира сам winbox.

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами това не видях, никога не съм го барал тоя файл, ъпдейтвам го така от поне 2-3 години.

Както и да е, бях с 32 битовата версия, видях че има 64 битова, свалих я, сложих я в друга дир (старата беше в програм филес (х86)) и ще карам с нея. Ще видя как и дали ще се ъпдейтва като излезе 3.24. То между другото предполагам затова се налагаше да Run as administrator преди да я ъпдейтна, щото беше в \програм филес. Аз отдавна си промених стратегията, разни преносими програми вече да не ги ръгам там, а примерно в c:\programs, моя директория.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.