Jump to content

Договор с БТК


Mupo neTkoB

Recommended Posts

Искам да питам има ли начин да се прекрати договора с БТК, както повечето от прецакалите се сме забравили да им кажем 1 месец по-рано че искаме да прекратим договора и съответно "той се е подновил за още 1 година" което е доста тъпо. та има ли чалъм да ги махна вече че ми писна от тях

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да ти преместят услугата на лозето, където те нямат техническа възможност и договора се прекъсва по тяхна вина. Това е старо, може да са го закърпили.

Това автоматично предподписване за още една година според мен е неетично, лошо, вредно, незаконно, странно, тъпо, селско, комплексарско. В другите държваи дали е така? P.S. да добавя- раздразнително, обирджийско, изнудване, отказващо клиентите да имат каквото и да било общо с вмирисания телеком.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В други държави дори и да е така там качеството на услугата е по на ниво.Иначе незнам но един приятел почна да се дъвчи много яко с тях точно по тоя въпрос...Трябва да го питам до къде е докарал :). Щото по техния начин да си платиш таксите до края на годината си е много куцо за теб!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да питам има ли начин да се прекрати договора с БТК, както повечето от прецакалите се сме забравили да им кажем 1 месец по-рано че искаме да прекратим договора и съответно "той се е подновил за още 1 година" което е доста тъпо. та има ли чалъм да ги махна вече че ми писна от тях

Вече договорите не се продължават за 1-а година.Просто отиваш и си правиш едномесечно предизвестие че искаш да си прекратиш договора. :)

3.4. В случай, че в Договора не е посочено друго, след изтичане на избрания със Заявлението/Договор срок, същият автоматично се продължава за нов срок от 1 (един) месец, докато една от страните не уведоми другата с едномесечно писмено предизвестие за намерението си да прекрати ползването на Услугата преди изтичане на първоначално уговорения срок или съответния срок, за който е продължен Договора.

Едит:Линк към условията за ползване на интернет услугата от Виваком.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми незнам точно,наскоро и ние прекратихме един договор та от там разбрах.Доколкото знам нeщо ги поосъдиха заради тези договори ...... :)

Едит:Гледам на общите условия най-отдолу има дата 04.06.2009г.Най-вероятно от тогава ще да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вярно е има промяна http://www.vivacom.bg/public/files/gen_conditions_articles/67/file.pdf

точка 82!!

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама .. Тука е малко двусмислено написано...  "след като е погасил всички дължими суми към БТК"

Това всички дължими суми по остатъка от договора ли са или последната месечна такса преди да си пуснал молбата ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не забрявяите че бтк са единствения сериозен доставчик в малките градчета и по добре адсл , отколко никакъв интернет , комтренд и SmartAX MT882 са доста по добри от ЗТЕ и се държат почти прилично - за домашни потребители където няма оптика на тротоара е бтк си е напълно адекватно решение

при мен на службата един бизнес адсл на тиха линия работи от 2005 , само модема ми смениха преди година - прекъсвания да е имало три или четиръ пъти - за по 30тина минути - след модема има МТ 2,9,27 + атерос

не желая да им права реклама - обаче ето че при мен услугана е налична

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NetMaster, съгласен съм, че когато е читава линията и модема не се издъни като нет са си супер.Все пак като погледнем реално имат 1:1 bg & int, за разлика от 90% доставчици...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

NetMaster, съгласен съм, че когато е читава линията и модема не се издъни като нет са си супер.Все пак като погледнем реално имат 1:1 bg & int, за разлика от 90% доставчици...

за сметка на това имат договор не в полза на потребителя

ъплоуда е под всякаква критика

техниката е ненастроена и няма достъп до такава от потребителя

както настройки така и физическа подмяна с марка по избор на клиента

DMZ и UPnP отсъстват като активни услугги

съпорт... без коментар

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук http://www.joro711.com/?p=734 съм писал какво става,когато не си четете договорите.И да вмъкна една забележка към Iso.Значи договора се преподписва само за един месец,в случай,че не е отбелязано друго.Чети внимателно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.