Jump to content

цифрова от мтел ?


skuller

Recommended Posts

някои ползвал ли е цифровата телевизия на мтел и има ли някакви впечатления от нея ? http://www.mtel.bg/quarto/index.php

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми то върви по LAN-ове.

http://www.mtel.bg/quarto/coverage.php

не е по-добре от iptv.bg но може да е по-удобно (вижте цените...)

Не гледайте телевизия. Само простотии. Теглете от нета и гледайте youtube channels, по-умни и не толкова лъжливи неща има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бре по зле да е от iptv? :) .Мислех че е много хубава ама като я пуснах на 32" и я спрях след 1 мин!За разлика от "цифровата" на мсат е мн по-зле за мен...И се надявах мтел да изкара нещо като хората :) .ААааа тя по лана ли върви?!Аз мислех, че има отделно устройство което се вързва към TV то..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идва от LAN на някой доставчик и си има устройство което се свързва към TV.

Моля правете пробите и оценките на големи екрани със HDMI, DVI, S-Video и по-хубави кабели. Само с chinc не е достатъчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен от освен с еврожак или чинч няма как.А първия е доста добър всяко жило е екранирано по отделно и после пак всичките са екранирани.Ама и цената му беше.......доста :) Но незнаех че мтел са направили такава глупост :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

с тея цифрови е мноо голяма спекулацията особенно пък едно време с на булсат ХДТВ :) кабела до тв-то едва ли ще окаже особенно значение и други .. за кво , при резолюция 720 на 576 , не стига това ами като орежат битрейта на цифровите на голям екран става по-зле и от див-екс. М-тел най - вероятно ползват и те пакети я на ИТВ или Булсатком :)

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не говорим, че DTH операторите режат и телетекста на каналите, за да могат да натъпчат повече на един транспондер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди 2 години трябваше да избирам м/у мсат и булсат.Определено не съжелявам, че избрах кабеларката.Сега гледам са пуснали HD канали..В един техен офис с някъв Sharp Lcd ги погледнах и много ми харесаха.Но 360 лева за приемник мойте уважения ама ..............

Иначе Мтелците тотално на кабел ли ще бъдат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като погледнах даже и цените не ми харесват. А и да не говорим, че в условията им пише следното:

"7.3. Приемно устройство (Медиен център) – 240 лв. с ДДС. Устройството не се продава отделно от услугата и се предлага на потребителите на QUARTO за ползване само за срока на договора. Посочената цена се дължи като обезщетение при условия, посочени в договора за услугата."

Ние да не да ядеме доматите с колците. Явно си търсят балами.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като качество е много добре няма нищо общо с IPTV но, в сравнение с телевизията на вестител заема много голям ресурс от мрежата, а и нещо не е доизкусурена още и сече. За да тръгнете да продавате подобно нещо ви трябва оптика поне до всеки блок, да не кажа до всеки клиент. Телевизията на нетера и мтел според мои наблюдени без да ангажирам никой с тях трябва да си върви на този етап по отделно влакно което на този етап за мене е скъпо и безмислено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или да се слага медиа сървър в близост до клиентите. Те за това Латвийци и компания разправят да сегментираме максимално с повече концентратори и рутери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.