Jump to content

Recommended Posts

kokaracha

Продавам  16 портов гигабитов рутер Juniper SRX240H  в добро техническо състояние,без забележки.Всички интерфейси и портове са тествани и работят за което гарантирам.

Цена - 220 лв.

За връзка ЛС или 0885 90 85  осем  шест

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

• Similar Content

• kokaracha
      От kokaracha
      Продавам няколко гигабитови рутери и защитни стени Juniper от серията J и SRX.
      Всички те са в много добро техническо състояние,без забележки.Всички интерфейси и портове са тествани и работят за което гарантирам.В случай на нужда мога да ви направя базова конфигурация или консултация.
      За връзка
      Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този attachment.

2.  SRX240H - 650 лв.
      Много добра и функционална защитна стена със 16 гигабитови порта.Идеално решение за средни и малки доставчици или фирми със специфични изисквания във сферата на сигурността.Б

• master
      От master
      Здравейте, взех една бройка за да си споделям по-лесно файловете. В локалната мрежа няма проблем - аднал съм го като мрежово устройство и всичко си е нарад. FileZilla клиента се свързва с него също. Идеята ми е да имам връзка с него извън локалната мрежа за което Netgear са направили приложение което работи но явно проблема е в мобилния нет и връзката е ужасна. Като казвам мобилния нет по-точно външния капацитет. Българския е десетина мегабита и мисля, че ще ми стигат. В момента съм с домашен рутер zyxel на който съм отворил порт за администриране на устройството и го достъпвам без проблем, но не мога да вляза през FTP като също съм отворил порт 20 и 21. По същия начин доста мудно се достъпва и чрез мобилното приложение на NetGear.
      Понеже никога не съм пускал FTP изчетох доста теми в нета но там проблемите са били предимно в затворени портове в рутера. След време мисля да сложа микротик рутер но това принципно не трябва да е проблем.

Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този link.

• kokaracha
      От kokaracha
      Продавам Juniper SRX110H2-VA. Рутера е нов,в пълен комплект и отлично работно състояние. Цена 325 лв.
      За връзка на

Добавям към обявата и MikroTik RB2011UiAS-IN - 1 бр. цена 120 лв.
      Рутера е ползван много малко,в отлично техническо и визуално състояние.Пълен комплект.

• Октодиан
      От Октодиан
      Използван около година  Цена: по договаряне ,  за въпроси на ЛС или на  тел: 0878165 седем едно четири

• mirando
      От mirando
      Въпроса е към интернет доставчици.
      С какво оборудване посрещате, рутирате и разпределяте трафика в мрежите си, и с какви скорости и брой пакети успява да се пребори?
      1. Бордер рутер, бордер L3 суитч, софтуерен рутер, някой L2 суитч и т.н. (съобразявате ли се с енергопотреблението)
      2. Скорост и брой пакети, които успявате да прекарате.
      3. По желание брой активни абонати.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.

• Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.