Jump to content
bgoptic

Проблем с Skype

Recommended Posts

bgoptic

Имам следния проблем с Skype, получи се след преинсталация на windows 10, когато се включи автоматично skype изписва следната грешка (на снимката), пробвах да преинсталирам skype, java, .NET Framework, без резултат 

Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този attachment.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
trapatoni

Това нали е последната 8.51.хх версия?

В други форуми се оплакаха от същата грешка, а се видя и на доста места. Явно се оказва бъг на тази версия 8.51, даже чух, че MS я били оттеглили, но като гледам, още тя се сваля при offline страницата. Аз още съм с 8.50.хх и затова ме е страх да ъпдейтна още.

На едно място казаха, че е проблем само когато скайп е настроен да се стартира със системата (boot). Аз такива опции навсякъде изключвам, и обичам да си стартирам програмите ръчно след старт на компа. Опитай, изключи я и рестартирай и виж дали пак ще е така.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
111111

Не бъркай JAVA с JavaScript двете са тотално различни неща 
винаги може да си ползваш 
http://web.skype.com

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
trapatoni

Чак "винаги" , не съвсем :) . Firefox "не се поддържа".

А и Уеб версия на проивзолен месинджър не става за по-дългосрочно ползване, просто не е удобно по ред причини.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
bgoptic
Преди 2 часа, trapatoni написа:

Това нали е последната 8.51.хх версия?

В други форуми се оплакаха от същата грешка, а се видя и на доста места. Явно се оказва бъг на тази версия 8.51, даже чух, че MS я били оттеглили, но като гледам, още тя се сваля при offline страницата. Аз още съм с 8.50.хх и затова ме е страх да ъпдейтна още.

На едно място казаха, че е проблем само когато скайп е настроен да се стартира със системата (boot). Аз такива опции навсякъде изключвам, и обичам да си стартирам програмите ръчно след старт на компа. Опитай, изключи я и рестартирай и виж дали пак ще е така.

Да, последната версия е, ще пробвам да изтегля др. и ще стане ясно

Преди 1 час, 111111 написа:

Не бъркай JAVA с JavaScript двете са тотално различни неща 
винаги може да си ползваш 

Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този link.

Ако питаш мен, аз въобще не използвам skype, но жената говори с родителите си по skype, и не ме устройва веб версията

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
111111

Ползвам WEB версията на Skype от година и никакви ядове, включително и бета версията.

Може да си ползвате 

Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този link.

и той си има WEB версия. 😉

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
bgoptic

Благодаря ти, но говорим за възрастен човек, който е свикнал/знае, как се работи на skype

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
trapatoni

Семейно ползваме Duo от около година, и само него. Най-безпроблемния, пъргав начин за интернет-говорене и гледане след като пробвах и минахме през всякакви възможни. Поне за момента изглежда Гугъл ще го налагат. И като качество на звука е най-добър.

Скайп за андроид е прекалено тежък, при студен старт стартира изключително бавно (7+ секунди) дори на по-мощни телефони. Ползвам го единствено за чат и то с хора, които нямат друго или едва съм ги навил да минем на него, особено ако са зад океана, където разни руски и др. подобни не са много на почит. Десктоп версията е Ок, но има бъгове, чат пат съобщенията идват разбъркани без видима причина. По възможност го избягвам, Viber все още е далеч по-надежден, но в US почти не се ползва, за разлика от Европа.

С който мога ползвам Viber за чат, съответно Duo за разговори.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
dabadaba

За андроид всичко що е правено за виндос си е тежичко. Ползвай скайп лайт.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове