Jump to content

Проблем с Skype


bgoptic

Recommended Posts

Имам следния проблем с Skype, получи се след преинсталация на windows 10, когато се включи автоматично skype изписва следната грешка (на снимката), пробвах да преинсталирам skype, java, .NET Framework, без резултат 

skype.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това нали е последната 8.51.хх версия?

В други форуми се оплакаха от същата грешка, а се видя и на доста места. Явно се оказва бъг на тази версия 8.51, даже чух, че MS я били оттеглили, но като гледам, още тя се сваля при offline страницата. Аз още съм с 8.50.хх и затова ме е страх да ъпдейтна още.

На едно място казаха, че е проблем само когато скайп е настроен да се стартира със системата (boot). Аз такива опции навсякъде изключвам, и обичам да си стартирам програмите ръчно след старт на компа. Опитай, изключи я и рестартирай и виж дали пак ще е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Не бъркай JAVA с JavaScript двете са тотално различни неща 
винаги може да си ползваш 
http://web.skype.com

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак "винаги" , не съвсем :) . Firefox "не се поддържа".

А и Уеб версия на проивзолен месинджър не става за по-дългосрочно ползване, просто не е удобно по ред причини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, trapatoni написа:

Това нали е последната 8.51.хх версия?

В други форуми се оплакаха от същата грешка, а се видя и на доста места. Явно се оказва бъг на тази версия 8.51, даже чух, че MS я били оттеглили, но като гледам, още тя се сваля при offline страницата. Аз още съм с 8.50.хх и затова ме е страх да ъпдейтна още.

На едно място казаха, че е проблем само когато скайп е настроен да се стартира със системата (boot). Аз такива опции навсякъде изключвам, и обичам да си стартирам програмите ръчно след старт на компа. Опитай, изключи я и рестартирай и виж дали пак ще е така.

Да, последната версия е, ще пробвам да изтегля др. и ще стане ясно

Преди 1 час, 111111 написа:

Не бъркай JAVA с JavaScript двете са тотално различни неща 
винаги може да си ползваш 
http://web.skype.com

Ако питаш мен, аз въобще не използвам skype, но жената говори с родителите си по skype, и не ме устройва веб версията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Ползвам WEB версията на Skype от година и никакви ядове, включително и бета версията.

Може да си ползвате https://duo.google.com и той си има WEB версия. ?

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Семейно ползваме Duo от около година, и само него. Най-безпроблемния, пъргав начин за интернет-говорене и гледане след като пробвах и минахме през всякакви възможни. Поне за момента изглежда Гугъл ще го налагат. И като качество на звука е най-добър.

Скайп за андроид е прекалено тежък, при студен старт стартира изключително бавно (7+ секунди) дори на по-мощни телефони. Ползвам го единствено за чат и то с хора, които нямат друго или едва съм ги навил да минем на него, особено ако са зад океана, където разни руски и др. подобни не са много на почит. Десктоп версията е Ок, но има бъгове, чат пат съобщенията идват разбъркани без видима причина. По възможност го избягвам, Viber все още е далеч по-надежден, но в US почти не се ползва, за разлика от Европа.

С който мога ползвам Viber за чат, съответно Duo за разговори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.