Jump to content

Epon Оnu?


Recommended Posts

Колеги зедов епон ону на в-сол всичко работе добре а имам и 1 брои от aliexpress zte chipset и това работе добре.Е сега проблемот е што това на в-сол има работна температура от 38 C а това от али има некаде 58 C  кога ги виждам во олт.Е сега нормално ли е толко висока температура?А инаку и двамата модела работат  добре во bridge мод  а се с различни hw и sw versions.Ке ве молам за мнение.Мерси!

Редактирано от Fibernet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр., височка е температурата , но надали е вярна няма проблеми с работата а е и гаранционно ,така ,че за момента дреме ми.

олт_т.png

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не в олт ами во ону температурата.Един тип на  ОНУ модел е с bosa on board zte chipset а друг тип  модел е с трансивер zte chipset но различни hw and sw versions.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук има директно купени от v-sol и  такива от представителя на фирмата kabeli.eu zte chipset с рутер функция са всички . Разлика в работата не намирам умрели още няма от този вид на база 100+.

ону_1.png

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.