Jump to content

Някой ползва ли от вас Такер за закрепване на.....


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

Струва ми се ще смачка кабела до прокъсване на външната изолация и влошаване на характеристиките му. Такерите които съм виждал да прекалено силни, дори за коаксиален не бих ги ползвал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

При нас се ползваше такер и чесно казано си е нож в две остриета .. доста мизерии е правил, или ще го надупчиш или ще го пречукаш. Удобно е но ако го ползва човек който само бърза да си свърши работата ще имаш много проблеми.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така си и мислех  >:( е добре с какво монтирате кабелите до клиента примерно като изключим белите скобички с пирончетата... .. Че и с тях мн ядове.. . .

п.п. В момента масово го правя с кабелни пвц канали с по няколко дюбел пирона за гипсокартон става перфектно просто няма никакви проблеми като изключим цената :) Никога не съм ползвал, а гледам масово кабеларките го полват... тия дни като се разходих из магазините.. първо едвам намерих и накрая ми праснаха цена малко над 100лева  :o и затова малко ме замисли.. дали да го купя не че толкова парите но дали си струва..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз принципно ползвам, и ако се внимава си върши добре работата, но не казвам че не е имало сакатлъци. не съм пробвал по кабел който върви 60-90В

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползваме такер. Не стават сакътлъци. Може да се настройва силата на удара му - има две позиции. Едната примерно за дърво, другата за мазилка, цимент .... Не се премачква кабела, защото използваме скоби с различна дължина - от 10 до 14 мм. Бързо е и много по-удобно от белите скобички. Цената в България е солена. Моя е от Англия за 78 български пари с доставката. А и скобите им са по-хубави. Нашенските са за кашкавал :).

Заслужава си инвестицията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска купих един за 10,40Лева  :o ... ..  Случайно влязох в един магазин и питах.Момичето каза да имаме на 10,40лева...аз направо неможех да осъзная какво ми говори..Преди малко го пробвах на мазилка ама въобще не ме впечетли.. 3 от скобите ги пусна в средата на кабела, 2-3 изобщо не се забиха и 2-3 бяха наред...Иначе както каза колегата тези са 12мм и няма проблем с "прерязването" то има и регулировка..Но май ще пия една студена вода за 10лева и ще пробвам този от 100... :D

п.п. Какви марки са вашите и Миро този от къде си го купил ако не е тайна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам ей такъв. http://www.best.bg/stock.asp?cat_id=1104&id=8993

Доста е добър, но понякога стават мизерии от бързината :)

Wireless is more temperamental & variable than a woman’s mood! ;)
"no matter how hard you try, you just can NOT please everyone"

"където глупостта е образец-там разума е безумие.."Гьоте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера взех един немски от башмайстора за 30лева.Не е изцяло метален като тоя за 100лева но ме уверяваха че при проблеми ще бъде подменен, а такова нещо не се било случвало да се развали досега..Марката е Novus работи и с 2 та типа тапицерски и за кабелите скобички като за първите е 6-14мм, а вторите до 14мм дължината.До момента над 100 щраквания не е дал проблем но времето ще си покаже :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oще на стената на магазина :) Забива ги хич да не е става за парите си определено много по добре от оня дето взех за 10 лева направо няма нищо общо ;). То така или иначе е нормално да искаш да  го тестваш на място и ако ти откажат да си гледат работата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

като реша да взимам ще си нося плочка вибриран бетон ;)

за тест  ;D

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Аз ползвам ей такъв. http://www.best.bg/stock.asp?cat_id=1104&id=8993

Доста е добър, но понякога стават мизерии от бързината :)

мисля нашия беше точно такъв, след време му омеква пружината която бута скобите и не работи добре с полупразен "резервоар" . За забиването в бетон има значение и самата скоба каква е , ако е много дълга и просто се навива около кабела при панелките :) иначе за мазилка няма грижи. Но при всички положения трябва много да се внимава да не се забиват много силно когато повърхноста е мека особенно при голяма дължина на кабела.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Кой от двата: Rapid 36 или Rapid 28  ползвате? Виждам и двата в употреба.

http://www.best.bg/stock.asp?cat_id=1104&id=8994

http://www.best.bg/stock.asp?cat_id=1104&id=8993

Нуждата е за FTP кабел и коаксиален за телевизията RG6.

Редактирано от dimi_5

0886 883068

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.