Jump to content

Голям проблем помагайте , моля


Recommended Posts

имам флашка за интернет на макс телеком но хваща интернет само навън , днес купих 2x5м usb кабел общо 10 м но не тръгва прегледах форуми и на едно място бяха писали че пускат 5 волта на +и– и работите се оправят но уви не става.кажете ми как да я подкарам тази флашка през 10м usb кабел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Y кабел за да може да закараш 1 ампер

или кабел от тези с удължител с електроника

или хъб с адаптер.

Варянт е и powerline адаптер и антената седи в стаята с по читав сигнал.

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М/у двата кабела сложи един USB хъб с собствено захранване или USB удължител през UTP кабел. С него може и повече от 10 метра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти се дават пари за тези хъбове,купи UTP или FTP(каквото намериш) кабел клас 5 .срежи мъжкото и женското USB -закачики всяко жило с две от FTP ,UTP -и на 10м си готов :) .

От личен опит ти го казвам,понеже сечението ще е много по малко и щети докара тези 5 волта :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и кои жила се ползват че тия 10 метра ми убегнаха на мен 5 метра мах изкарах

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти се дават пари за тези хъбове,купи UTP или FTP(каквото намериш) кабел клас 5 .срежи мъжкото и женското USB -закачики всяко жило с две от FTP ,UTP -и на 10м си готов :) .

От личен опит ти го казвам,понеже сечението ще е много по малко и щети докара тези 5 волта :)

Това наистина ли го мислиш  'понеже сечението ще е много по малко ' ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Явно на електрожените им слагат многожилен за да има загуба на ток и да произвеждат повече топло ;)

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това наистина ли го мислиш  'понеже сечението ще е много по малко ' ?

Прощавайте момчета! имах предвит съпротивлението.

Но неви дава чест като модератори и по големи батковци да оплювате,вместо да попрвяте по малките и да ги коригирате. :)

Понякога човек от прекалено много работа и житейски грижи може да обърка термините с цел да помогне,а вие можехте да ме поправите,защото точно вие (111111) знаете какво имах предвид?

Редактирано от net-sar
  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прощавайте момчета! имах предвит съпротивлението.

Но неви дава чест като модератори и по големи батковци да оплювате,вместо да попрвяте по малките и да ги коригирате. :)

Понякога човек от прекалено много работа и житейски грижи може да обърка термините с цел да помогне,а вие можехте да ме поправите,защото точно вие (111111) знаете какво имах предвид?

 

Спокойно момко, тука така се шегуваме :)  

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то хубаво се шегувате но аз не съм постнал темата ей така да се шегувате или по точно да се еб..... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е дали ТОВА ще му реши проблема ?

А относно Макс Телеком имах приятел който работеше там , както ми е казвал какви " чудеса от храбрости" са правили за да пуснат даден клиент ,направо се плаша....

Редактирано от space
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.