Jump to content

TP-link TL-WR841N v8.4 dd-wrt


TPLINK841N

Recommended Posts

Здравейте, имам рутера от заглавието с последния заводски фърмуер, но искам да го използвам като client, но понеже тази опция не се поддържа от офиициалния фърм ще мина на dd-wrt. Въпросът ми е: коя версия на dd-wrt е най-стабилна с най-малко бъгове за моя рутер ?

 

Благодаря !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте, имам рутера от заглавието с последния заводски фърмуер, но искам да го използвам като client, но понеже тази опция не се поддържа от офиициалния фърм ще мина на dd-wrt. Въпросът ми е: коя версия на dd-wrt е най-стабилна с най-малко бъгове за моя рутер ?

 

Благодаря !

 

Ти си написал v8.4 значи качваш резивия 8.x

Редактирано от muonplex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако рутера се брикне винаги ли мога да го вдигам през serial port ? При какви условия мога да прецакам bootloader-a ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя рутер е прост като бобена чорба. Докато лепиш конзоли и се бориш, винаги може да се свали флаш чипа и да му се запише нов фирмуер на програматор. За  серийната  конзола  се иска , търпение, знания и доста четене. Не казвам , че е лош метода, просто не става бързо докато се научи човек. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам работеща конзола, въвеждам си tpl и бутлодера спира да зарежда. Интересно ми е как да не се стига до разпояването, за което спомена, защото не съм от най-сръчните с поялниците, но имам интерес в ddwrt/openwrt и искам да знам как да си запазя бутлодера при флашванията, за да мога винаги да го вдигам през конзолата. Не разползгам с програматор, пък и за мен операцията по отпояването и запояването на чипа е сложничка. Нямам такава техника :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.