Jump to content

Motorola Cuber Surf Waves


pavelkamburov

Recommended Posts

Здравейте, имам към 30 Чисто нови неотваряни  модма от Motorola Cuber Surf Waves модел  MMLN3100B . Жал ми е да ги изхвърля. Ако някой даде смислена идея за какво могат да се ползват, черпя бира на корм с мезе. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На врмето ги ползвахме и ги вързвахме към един Моторолски рутер, Дажа май още има  части и платки за него. Не мога да се сетя можеха ли да работят  двамодема един срещу друг, а описанието естесвено го няма. Даже чичко гугъл се затрудняява да каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онова което трябва да им е "от другия край" се казва CMTS(Cable Modem Termination System). Преди години(около 3) струваха по няколко хиляди долара, сега - не знам. Съмнявам се да са станали по 100-200 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онова което трябва да им е "от другия край" се казва CMTS(Cable Modem Termination System). Преди години(около 3) струваха по няколко хиляди долара, сега - не знам. Съмнявам се да са станали по 100-200 лв.

Това дето се казва CMTS(Cable Modem Termination System) го имам даже има сума ти  нови платки  и за него , ама не ми върши никаква работа. За съжаление не мога да намеря описанието на устройството и да видя може ли да се вържат едно срещу друго. На времето подобни модеми на Рад с който вързвахме офисите на банките работеха и един срещу друг и с такова подобно на CMTS(Cable Modem Termination System) чудо. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.