Jump to content

Проблем със ARC Fusion SPLICER


miccito

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам проблем с ARC Fusion SPLICER ONT 720B.При перфектно отрязани и почистени влакна заварява и дава надпис FUSION BAD.Отварям заварката перфектна с лазера минава перфект за съжаления нямам OTDR да проверя какво става.Пращах го на XCOM -някакъв дефект, софтуер "туй унуй" и накрая нищо.Моля ако някои се е сблъсквал с подобен проблем да сподели.

Поздрави Г. Мицков.

Редактирано от miccito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OTDR ще каже истината.ако нямаш 80 лв. за наем за ден или бутилка уйски за приятел с такава джаджа може в  най краен случай просто да видиш устройството от другата страна дали ще "запали".има и вариант за болни мозъци с преглед на микроскоп.ако не си виждал достатъчно заварки на микроскопа обаче упражнението е абсолютно излишно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OTDR ........................................... 80 лв. за наем за ден

Къде дават OTDR за 80 лв. на ден ?

Редактирано от RudY-ElectriC

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеца по-късно ...

Мисля, че ако има проблем в случая е по-скоро от вида на сплайсера. Valvi, ти си добре, INNO-то си работи и ти си пляскаш с ръце... :) (ако не бъркам човека).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,

Ако не е гаранционен сплайсера може да се обадиш на г-н Добрев.

Фирмата му е представител на Фуджикура за България и там се извършва гаранционият и извънгаранционият ремонт на машините продадени тук.

Мисля че ще ти помогнат хората ,ако машината ти е от някой по известен китайски производител.

0888 337242

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.