Jump to content

Pirelli DRG A124G (Digicom Wave 54C) Firmware & hidden pages


NetworkPro

Recommended Posts

Здравейте. Опитвам се и аз да сложа този фърмуер Micwav54 но като напиша през уеб 192.168.1.1 - ми излиза следното:

post-1401-0-24226100-1329563180_thumb.jp

Намирам фърмуера и го наливам, изчаквам малко и отново ме връща на тази страница. Къде греша?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избързваш с отварянето на 1.1. Изчакай да зареди и отвори 1.254.

P.S. не ми пишете в Skype с молби за помощ за тия модеми.

Редактирано от NetworkPro
  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zdrasti

[14:31:08] moje li da te pitam za pirelito

[14:31:14] vidqh che si mi otgovoril

[14:31:29] no neshto ne uspqvam da vlqza b web interfeisa

Не ми пишете в Skype за глупости. Ползвайте форума.

Включи eth кабела в порт 1 и пробвай.

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми пишете в Skype за глупости. Ползвайте форума.

Включи eth кабела в порт 1 и пробвай.

Извинявай за скайпа. Няма да се повтори. Пробвах но не се получи. След като направя нещата по снимката, изчаках и пробвах както предложи в уеб 1.254 но не се отваря нищо. пак се отваря на 1.1. Да, кабела е в порт 1 по принцип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай друг фирмуер; Другите портове на рутера. Побвай reset бутона след инсталирането на фирмуера. Изчаквай поне 5 мин като инсталираш фирмуер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай друг фирмуер; Другите портове на рутера. Побвай reset бутона след инсталирането на фирмуера. Изчаквай поне 5 мин като инсталираш фирмуер.

Значи нищо не се получава. Пробвах всички фърмуери предлагани тук с със смяна на портовете. Пробвах някои твои съвети от по-горните постове. При 1.254 не зарежда нищо, а при 1.1 сега ми излиза:Вход за клиент, номер на клиент и парола. Трябва да го ресетна за да се върне в основния екран за ъпгрейд. И....наново :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Имам следния проблем Инсталирах атачмента V1.14-T_TR069_AnnexM.rar и след това немога да вляза в 1.1 а мога само да вляза в 10.10.1.1 но незнам паролата и ника за да имам достъп до настройките и сега и немога да инсталирам друг фирм . Някъкви идеи ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

Христос Воскресе колеги!!! В този голям празник, може ли да задам един въпрос? Каква може да е причината, напрежението на RX пина на конзолата на въпросното пирели да е 0,17V, а не 3,3V? Имам и друго такова пирели, което при замерване си показва 3,3 волта и със rs232 ttl конвертор успях да го съживя, докато на другото номера не се получава и си мисля, че причината е именно в това напрежение. Какво ли може да е изгоряло? Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

Значи съживих го с фирмуера от mediafire, после му качих config.bin файл измъкнат от неизвестна отворена мрежа стакъв рутер, и накрая заработи при мен- имам интернет.

Въпроса ми е сега с чуждата pppoe парола ли имам интернет, или системата автоматично ми е сложила моята парола, която е привързана към телефонния ми номер?

как му качи този файл ? моя още не мога да го съживя, качвам му фирмвера , после го чакам ... цяла вечност за да съм сигурен че става ....

взима си IP192.168.1.100 , и до там , нямам връзка с 192.168.1.1 ... тоест не ми отваря нищо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Вероятно въпросът ми не е за тук, но става въпрос за същия модем/рутер, а съм започнал да се отчайвам.

Ползвам кабелен интернет и ми се ще с помоща този наличен рутер да споделя интернета между десктопа и лаптопа. Доставика ми е дал IP, Gateway и DNS, които ръчно въвеждам в пц-то.

Изобщо възможно ли е това което искам?

В краен случай на пц-то имам два лан-а, има ли вариант през пц-то да минава и през рутера по wifi към лаптопа?

Поздрави,

Дарин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.